Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Renault Mascott 3.0DXI 120KM - szarpie i mruga kontrolka

wadekk 22 Oct 2015 12:16 1881 5
IGE-XAO
    wadekk
    Level 9  
    Witam mam problem z nowo kupionym Mascottem , jak mu depne..to tak jakby przerywalo i znowu dostawalo moc , takie szarpania w dodatku mruga co jakis czas na chwile sie zapala kontrolka swiec , podejrzewam ze cos nie tak z ukladem paliwowym
  • IGE-XAO
    keicam1991
    Level 18  
    Mascot to ciężka sprawa i wredna, ratuje cię tylko porządna diagnostyka komputerowa i ktoś kto się zna na rzeczy.
  • IGE-XAO
    wadekk
    Level 9  
    Na kompie wyszedł bład przerwa obwodu elektrycznego wtryskiwacza nr 3 , czy to moze byc problem ze szarpie podczas przyspieszania ? ( dostaje mocy i ucieka) moze filtr paliwa ?
  • Helpful post
    User removed account
    User removed account  
    wadekk
    Level 9  
    Witam okazała się wiązka , wogóle jest jakas pomodzona nie jak w oryginale , spiołem to tyrytytka i hula puki co , czy w silnikach nissana 3.0dxi uszkodzony wtryskiwacz objawia sie takimi cechami ? w renówkach z reguly auto wpada wtryb awaryjny pod obciązeniem lub kopci
    MAN Electronics
    VIP Meritorious for electroda.pl
    wadekk wrote:
    Witam okazała się wiązka , wogóle jest jakas pomodzona nie jak w oryginale , spiołem to tyrytytka i hula puki co , czy w silnikach nissana 3.0dxi uszkodzony wtryskiwacz objawia sie takimi cechami ? w renówkach z reguly auto wpada wtryb awaryjny pod obciązeniem lub kopci
    Napraw jak należy a nie opaskami, uszkodzony wtryskiwacz lub brak jego podłączenia elektrycznego daje takie i gorsze efekty w każdym samochodzie.