Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lenovo G50-70 - Crashowanie aplikacji i bluescreeny

22 Paź 2015 12:44 618 8
  • Poziom 3  
    Witam,

Od dwóch dni mam problem z komputerem. Przykładowo gdy używam przeglądarki Firefox to nagle potrafi mi ją wyłączyć. Tak samo z programem do odtwarzania filmów. Zdarza się też, że wyskoczy bluescreen i komputer uruchamia się ponownie. Błąd jaki wyskoczył przy bluescreenie to: "bad_pool_header", a gdy pojawia się, że komputer napotkał problem, wysyła te pliki do firmy Windows: 102015-20593-01.dmp, WER-99562-0.sysdata.xml oraz MEMORY.DMP. Natomiast w antywirusie NOD32 pojawia się czasem komunikat "Communication with he driver failed. HIPS does not work." Zdarza się też, że nie można połączyć się z siecią Wifi, nawet nie ma takiej opcji w sieciach. Macie może jakiś plan co i jak?

Specyfikacje komputera:

Lenovo G50-70
    MS Windows 8.1 64-bit
    Intel Celeron 2957U 1,5GHz
    4 GB RAM
    Intel HD Graphics Family
  • Poziom 3  
    Kolobos napisał:

Screeny w załączniku. Co do memtest to zbootować na pendrive i włączyć botowanie z pendrive przy starcie komputera tak?
  • Pomocny post
    Spec od komputerów
    Jeszcze dolna okna parametrow z CDI.

Tak.
  • Poziom 3  
    W załączniku dalsza część. Co do memtest to nie widzi pendrive. Ale jeszcze spróbuję. Czy test z poziomu systemu też może być?
  • Pomocny post
    Spec od komputerów
    Nie, z poziomu systemu nie da sie przetestowac calej pamieci.
  • Poziom 3  
    Spróbowałem z poziomu systemu. Skanowało się dobre parę godzin ale nic, żadnych errorów. Spróbuję jeszcze jakoś zbootować.

EDIT

Udało mi się włączyć bootowanie. W załączniku zdjęcie. To co RAM do wymiany tak? To robiło się parędziesiąt sekund wiec chyba nie było sensu kontynuować dalej.
  • Spec od komputerów
    Na to wyglada.
  • Poziom 3  
    No to dziekuję za pomoc w tej sprawie. Zdaje mi się, że mam jeszcze gwarancję więc może uda się naprawić bez kosztów. Pozdrawiam.