Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio CD30 Blaupunkt - Opel Vectra C 2003r. podłączenie

22 Paź 2015 23:55 6171 10
  • Poziom 15  
    Witam mam pytanie, czy oryginalne oplowskie radio CD30 Blaupunkt z nowszym złączem ISO2 (OEM), dało by się podłączyć do Opla Vectry C 2003r. posiadającego stary typ złącza ISO.
    Gniazdo w radiu wygląda tak:
    Wtyczka w samochodzie wygląda tak:
    Jeśli byłaby w ogóle możliwość podłączenia, są do tego gotowe przejściówki?
    Pozdrawiam
  • Poziom 15  
    Kompatybilne z VW ,ale czy w Oplu zda to egzamin?
  • Poziom 37  
    Tylko pamiętaj ,że twój wyświetlacz z tym radiem i tak nie będzie działał - to jest radio do aut po 2005r.
  • Poziom 23  
    Radio oczywiście będzie działać przy odpowiednim podłączeniu ( jeden plus ) i masa oraz głośniki. Wyświetlacz będzie nieczynny więc wszystko należy stroić na wyczucie . Dodatkowo jest inne wejście anteny więc tu też musi być przejściówka .
  • Poziom 20  
    i dodatkowo będzie się wyłączać po godzinie
  • Poziom 2  
    Witam, odświeżę temat, mam identyczną sytuację kupiłem samochód bez radia i potem radio. Nie sprawdziłem wcześniej, że wtyki są inne, do radia dostałem uciętą końcówkę i będę starał się to wszystko przepiniować . Co trzeba zrobić żeby działał wyświetlacz i jak się do tego zabrać?
  • Poziom 19  
    KumkaRurka napisał:
    Witam, odświeżę temat, mam identyczną sytuację kupiłem samochód bez radia i potem radio. Nie sprawdziłem wcześniej, że wtyki są inne, do radia dostałem uciętą końcówkę i będę starał się to wszystko przepiniować . Co trzeba zrobić żeby działał wyświetlacz i jak się do tego zabrać?

Kupić pasujące radio. Inaczej nie do ogarnięcia.
  • Poziom 20  
    Schemat i do kompletu musisz mieć wyświetlacz który chodzi po CAN
  • Poziom 19  
    Tak też nie da rady, logika zapłonu i podświetlenie również idą po CAN.
    Musi być radio i wyświetlacz od przedlifta inaczej kicha.
  • Poziom 20  
    Kolega pytał o podłączenie radio spokojnie można uruchomić na stole. Brak podświetlenia i wylączanie po 1h to już inna bajka