Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Ford Fiesta 1999 - Gasną światła i kasuje się przebieg dzienny

Damian128 23 Oct 2015 09:07 858 6
    Damian128
    Level 2  
    Witam. Posiadam pewien problem. Dwa tygodnie temu zakupiłem forda fieste. Wszystko było dobrze do wczoraj. Zaopserwowalem wczoraj, że podczas każdego rozruchu kasuje się dzienny przebieg. Podcas jazdy przygaszają czasami światła oraz zdarza się, że gasną światła mijania i świecą się tylko postojowe. Czym to może być spowodowane?
    olszomir
    Level 1  
    kable dopiąć, ewentualnie styki przeczyścić.
    Damian128
    Level 2  
    Mam nadzieję że to coś pomoże. Sprawdzę dopiero wieczorem jak z pracy wrócę
    Błażej
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Załączasz zapłon, silnik nie musi chodzić i sprawdzasz wszelkie możliwe złącza i wiązki szarpiąc nimi i ruszając. Sprawdzasz takie miejsca, jak punkty głównych zasilań, skrzynka bezpieczników i przekaźników. Co do świateł, to przełącznik zespolony na kierownicy. Jak go stukniesz, to światła się nie wyłączają?
    Boryc2014
    Level 19  
    sprawdź czy przypadkiem nie gubione jest gdzieś zasilanie
    Damian128
    Level 2  
    Więc tak. Samochód nie gubi zasilania, ale za to gdy stukam w przełącznik od świateł one gasną. Przewodów jeszcze nie ruszałem, zrobię to jutro za dnia.
  • Helpful post
    Błażej
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Tradycyjna usterka w fordach. Opisy naprawy masz w sieci. Trzeba zdjąć przełącznik zespolony, rozebrać i naprawić. Nie masz nawet co przewodów oglądać.
    To na pewno rozwiąże problem świateł.
    Wpisz sobie w google "ford fiesta mk4 przełącznik zespolony naprawa", to dostaniesz tutoriale ze zdjęciami, jak to zrobić.