Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki prosty program do diagnostyki oprócz MaxiECU. Renault - obwód powietrza

ketsab1 23 Oct 2015 18:36 2913 6
    ketsab1
    Level 2  
    Witam.
    Jestem jeśli temat został już poruszony to przepraszam.
    Mam pytanie, czy ktoś korzystał z oprogramowania Maxiecu? Chciałbym przeprowadzić diagnostykę - z wykresem załącza mi się Check i za bardzo nie wiem jak to przeprowadzić. Samo skasowanie błędu nie rozwiązuje problemu. A fajnie byłoby wiedzieć, jak z tego korzystać.
    gawlo235
    Level 19  
    Jaka marka jaki model auta?
    ketsab1
    Level 2  
    Renault Laguna 2 1.9 dci
    gawlo235
    Level 19  
    Akurat mam licencję na renault Maxi ecu i jest to dobra alternatywa do dedykowanego Clipa. Z megane 08r. wszystko sobie porobiłem tym programem z kablem elm327 który kupiłem z 6 lat wstecz. Jest tam odczyt parametrów live. Jak wywala check to powinien być też jakiś błąd.
    ketsab1
    Level 2  
    Również ma licencje, a błąd to - Obwód powietrza wlotowego, przyczyn może być wiele dlatego chciałem zrobić test podczas jazdy tylko nie wiem jak to rozgryść tzn. co wybrać z listy i jak odczytać.
    gawlo235
    Level 19  
    To nie Audi/VW, że logi robisz. Prościej podmienić przepływkę od kogoś kto sprzedaje używkę w twojej okolicy. Zależy jak to się stało? Było dobrze i padło nagle i zostało? Auto świeżo kupione z problemem itp?
    ketsab1
    Level 2  
    Witam
    Powodem błędu był pęknięty wężyk od podciśnienia - wymiana rozwiązała problem :).
    Wszystkim dziękuję za pomoc.