Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jakie kolumny podstawkowe stereo z dobrym basem kupić do 600 zł?

qwertozaur 26 Oct 2015 12:39 966 2
    qwertozaur
    Level 9  
    Witam, mam do wydania tylko 600 zł, a chciałbym zakupić sobie jakieś małe kolumny Stereo z dobrym bassem, główne zastosowania to: muzyka z gramofonów, filmy i gry na Playstation 4. Obecnie mam amplituner Technics SA-AX 720, gramofony to Numark i TT 1625. Poszukałem na allegro i znalazłem takie modele:
    Denon SC-39
    Monitor Audio Reference MR1
    JAMO S622
    Klipsch RB-10
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    k52
    Level 32  
    Propozycje bardzo słabe w kontekście ceny i oczekiwań.
    Denon 39 to głośniki z mini wieży Denon M39, pewnie ktoś kupił normalne kolumny dlatego te sprzedaje, chociaż w mini wieżach bywają gorsze niż te sc39 .
    Monitor audio mr1 to ładnie grający , ale mały głośnik, w mały pokoik, w cenie koło 600zł można kupić spokojnie model większy mr2, nawet wyższej klasy czyli bx2 a to już dobra liga, polecam mr2 i bx2.
    Zresztą podobnie jest z Klipschem, zagra głośniej i dynamiczniej od Monitor audio mr1, ale jest też malutki i ma metalicznie grającą górę.
    Jamo też mikrus to taki raczej głośnik surround do kina, niż słuchania muzyki.
    Do sucho grającego Technicsa popatrz za Tannoy M1, lub M2, R1, Mission m31i, Elac elt7, to kolumny dużo wyższej klasy niż te Twoje propozycje. Jak chcesz na już, to nowe w tym budżecie jak Heco victa 202, Magnat supreme 202 też zagrają lepiej niż Twoje pomysły.
    qwertozaur
    Level 9  
    Dzięki serdecznie za pomoc, stwierdziłem że jeżeli jest to dobry sprzęt mogę kupić te kolumny używane, zdecydowałem się na Tannoy M2. Jak będę miał sprzęt w domu to dam znać jak grają. Dziękuje jeszcze raz za pomoc.