Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

HP Photosmart 5520 - nieprawid這we kolory, pasy na wydrukach foto

gorg66 26 Pa 2015 12:40 900 1
  • #1 26 Pa 2015 12:40
    gorg66
    Poziom 9  

Witam. Moje drukarka nieprawid這wo drukuje kolory. Zazielenia wydruki. Kartrid瞠 to zamienniki i my郵a貫m, 瞠 tutaj jest pies pogrzebany ale nieoczekiwanie w trybie ksero to samo urz康zenie radzi sobie ca趾iem dobrze, kolory s ok. Ten problem wyst瘼uje tylko i wy陰cznie przy wydrukach z komputera. Oczywi軼ie wyr闚nywa貫m i czy軼i貫m g這wice. Zreszt na wydrukach kontrolnych wszystkie barwy s ok. Poprzedni u篡tkownik tej drukarki (na innym komputerze) mia to samo - bez wzgl璠u na to, czy u篡wa orygina堯w czy zamiennik闚.
    Dodatkowo, tylko na papierach foto pojawiaj si smugi - wida je na za陰czonym obrazku z dziewczynk. Czy kto z Was mia podobny przypadek? Jakie sugestie? B璠 wdzi璚zny za pomoc.

HP Photosmart 5520 - nieprawid這we kolory, pasy na wydrukach foto HP Photosmart 5520 - nieprawid這we kolory, pasy na wydrukach foto HP Photosmart 5520 - nieprawid這we kolory, pasy na wydrukach foto HP Photosmart 5520 - nieprawid這we kolory, pasy na wydrukach foto HP Photosmart 5520 - nieprawid這we kolory, pasy na wydrukach foto

0 1
  • #2 02 Gru 2015 01:08
    kepin
    Poziom 10  

Mi tu ten czarny tusz wygl康a bardziej na szary ni czarny reszta kolor闚 te taka matowa bardziej ale mo瞠 to kwestia skanera. Ja bym jednak kupi czarny orygina i por闚na wydruki. Ale trzeba pami皻a 瞠 po wymianie i tak na pocz徠ku jedzie z zamiennika kt鏎y zostaje w g這wicy. Po kilku, kilkunastu kartkach mo積a por闚nywa jako嗆 jak tusz oryginalny dostanie si do g這wicy. Poza tym ksero jak ten miecz zawsze wyjdzie ja郾iejsze lepiej zeskanowa podkr璚i kolory i wydrukowa jak drukarka nie ma opcji zwi瘯szania kontrastu.

0
  Szukaj w 5mln produkt闚