Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
PCBway
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PS3 CECHL04 - Brak zasilania napędu bluray

26 Paź 2015 16:05 1284 4

• Poziom 11  
    Witam, jak w temacie, nie ma żadnej reakcji, nie da się włożyć płyty, nie da się wyciągnąć (była płyta włożona i została wyciągnięta manualnie po rozkręceniu). Podpięty inny napęd (ten sam model z innej konsoli) i jest to samo.

Gdzie szukać? Co szukać?
    Dzięki za pomoc
  • PCBway
  • Poziom 16  
    po 1 sprawdz czy masz przewód do zasilania dobrze podłączony taki mały przewód 4 żyłowy
    po 2 sprawdz taśmę
    po 3 czy elektronika od tej konsoli bo jak nie to tylko downgrade do 3,55 koszt 130zł i nowy napęd 130zł

Dodano po 3 [sekundy]:

po 1 sprawdz czy masz przewód do zasilania dobrze podłączony taki mały przewód 4 żyłowy
    po 2 sprawdz taśmę
    po 3 czy elektronika od tej konsoli bo jak nie to tylko downgrade do 3,55 koszt 130zł i nowy napęd 130zł
  • PCBway

• Poziom 11  
    Wszystko podłączone jest dobrze, sprawdzana inna taśma, inny przewód zasilający napędu, sprawdzany również inny zasilacz, do napędu nie dochodzi prąd, napisałem że podmieniłem napęd i dalej jest to samo więc PCB napędu jest ok. Problem musi być na płycie, pytanie od czego zaczynać szukanie?
  • Pomocny post
    Poziom 22  
    Witam Foto pożyczyłem, zaznaczony strzałką układ zasilający napęd P848 też bezpiecznik F6002,
    Pozdrawiam
    PS3 CECHL04 - Brak zasilania napędu bluray

• Poziom 11  
    Dziękuje, wymieniony bezpiecznik i moduł, działa ok. Raz jeszcze dzięki za wskazówkę.