Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Radio Canva - zanikający ekran

djzaq 27 Oct 2015 22:20 1053 2
 • #1
  djzaq
  Level 15  
  Witam,
  radio jest jakieś chińskie, służyło mi jakoś 3 lata i teraz coś ekran dotykowy pada. Przy słuchaniu radio jest ok, po wejściu w menu też jest ok, dotyk działa. Ale gdy tylko podłączamy USB uruchamia się tryb multimedia i muzyka leci, piosenki mogę zmieniać ale ekran jest czarny. Dotyk działa jak trafia tam, gdzie piosenki się zmienia. Czasami nie wiem, czy jak się nagrzeje czy losowo - nagle ekran się zaświeci na kilka sekund lub robi się efekt starego telewizora czarno-biały i skacze. Coś z tego będzie czy nie opłaca się tego robić?
  Radio Canva - zanikający ekran Radio Canva - zanikający ekran Radio Canva - zanikający ekran
 • #2
  djlj24
  Car audio specialist
  Skoro USB jest podłączane do panela to warto zobaczyć czy nie powoduje to zaniżenie napięcia zasilania (np. poprzez słaby styk złącza panela - ogólnie wzrost rezystancji na linii zasilania). Możliwe, że USB oraz sterownik wyświetlacza zasilany jest z tej samej linii.
 • #3
  djzaq
  Level 15  
  A możesz trochę jaśniej co i gdzie patrzeć? 😊 wszystko przy złączu USB przelutowałem na nowo ale raczej to nie od tego bo radio tez ma czytnik kart SD który jest w radiu a nie panelu i tak samo uruchamia się tryb media i ekran czarny.