Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Iphone 4s - Nowa bateria i wysoki prąd rozładowania

28 Paź 2015 10:31 630 3
  • Poziom 2  
    Witam

Około 2 tygodnie temu zakupiłem nową baterię FOREVER do 4s. Problem w tym, że w BaterryLife pokazuje mi prąd rozładowania " -496 mA" i jest to stałe, nie zmienia się, nawet gdy ładuje telefon to powinno wskoczyć na zielone i na +, a tutaj jest non stop -496 mA. Bateria wytrzymuje około 24h, w tym tylko 2,5 do 3 godzin "w użyciu". Myślę, że jest to mało jak w tym czasie praktycznie w ogóle nie siedzę na necie, nie słucham muzyki, tylko zwyczajnie korzystam z tel- rozmowy i smsy.

Jeżeli ktoś wie jak pomóc z tym wysokim prądem rozładowania to proszę o jakieś wskazówki :)
  • Poziom 21  
    Cześć, wymień baterię na inną i sprawdź.
    Telefon przed wymianą baterii zachowywał się podobnie? Jeżeli tak to problem może leżeć w płycie lub peryferiach.
    Pozdrawiam
  • Poziom 2  
    Kupiłem baterię z FOREVER bo sądziłem, że będzie nieco lepsza niż typowe chińskie podróbki w dodatku No name, bo takie też już próbowałem. Z tym, że w tych chińskich ten prąd rozładowania był różnych, zmienny(ale od -100 do -300 mA), ale nie tak wysoki jak tutaj. (Ta FOREVER w sumie stale pokazuje -496).
    A gdzie trzeba amperomierzem sprawdzić ten prąd rozładowania, żeby zobaczyć gdzie tkwi problem?
    Lub jakieś inne sugestie może? :)
  • Poziom 29  
    Amperomierzem wpinasz się w plus.