Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wybór telefonu - XPERIA E4 czy cos innego?

Gambit90 28 Paź 2015 20:35 540 3
  • #1 28 Paź 2015 20:35
    Gambit90
    Poziom 5  

Witam was moi drodzy. Stoję przed trudnym wyborem jestem prawie zdecydowany na SONY XPERIA e4 ale chciałbym najpierw przeczytać wasze opinie na temat tego telefonu, czy warto? w tej cenie? (450-500zl) czy może w tej cenie sa lepsze telefony? mam warunek żeby był na androidzie, nie zacinał się , w miare szybko przegladalo sie neta, ogolnie klasa średnia, czy xperia e4 ma jakies poważne wady? prosze o pomoc:)

0 3
  • MagBoss
  • #2 29 Paź 2015 20:13
    dxxx

Poziom 24  

Mi osobiście nie podobają się te Sony Xperia zarówno E4 i E4G - pamiętaj, że seria E to najniższa półka, więc nie oczekuj zbyt wiele od tych telefonów.

Bardziej podobają mi się Samsungi Galaxy z serii J: np. J1 (cena podobna), lub J5 (niestety dużo wyższa).

Oczywiście zaraz znajdzie się tysiąc osób, które zaproponuje ci jakiegoś "chińczyka".

Ja jestem zwolennikiem bardziej znanych marek, jak LG, Nokia, Microsoft, HTC, Sony czy Samsung (w dowolnej kolejności). Ponieważ do nich nie będziesz miał problemów z naprawą pogwarancyjną (dotyki się tłuką w każdym) oraz z akcesoriami.

Ewentualnie mniej popularne wśród importerów akcesoriów: Huawei.

Natomiast kupując wynalazki, jak Bee, Manta, Overmax, Wiko, Kruger & Matz, Prestigio, myPhone itd. nie będziesz mógł znaleźć żadnego etui bądź folii na ekran, nie wspominając o baterii czy naprawie pogwarancyjnej.

0
  • #3 29 Paź 2015 22:29
    Rybus85
    Poziom 23  

A wspominając o Huawei,to taki honor zjada to Sony :) Sony to paskuda z wyglądu i nakładce...

0
  • #4 30 Paź 2015 10:46
    dxxx

Poziom 24  

Dla mnie minusem Sony E4 czy E4G jest zastosowanie tańszego procesora MTK, w każdym normalnym Sony stosowane są QUALCOMMy.

Fakt, że J1 ma tylko 512 MB RAM oraz także tańszy procesor Spreadtrum.

A może zastanowić się warto nad LG Leon lub droższym LG Spirit?

http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/10364/10551/10086/10550/

1