Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Whirlpool ADP6940 mruga 2x diody świecą przyciski nie reagują.

klojan 29 Paź 2015 11:02 645 3
  • #1 29 Paź 2015 11:02
    klojan
    Poziom 2  

Witam, mam problem ze zmywarką Whirlpool ADP6940, po włączeniu start mruga 2x .Wszystkie diody świecą, ale przyciski nie reagują. Przeszukałem forum, odpowiedzi nie znalazłem. Jestem nowy na forum, proszę o pomoc.
    Zmywarka Whirlpool ADP6940 mruga 2x diody świecą przyciski nie reagują. .

• Pomocny post
    #3 30 Paź 2015 10:11
    pawelko123
    Poziom 12  

F2. (2 times flashing) Water Leakage
    Symptom:
    • Water is in the drip tray
    Reason:
    • Floater (LS6) switches off the Water Inlet Valve (WV1) and the electronic switches on the Drain Pump Motor until Water Indicator reports that the Sump is empty.
    • Leakage on the sump, softener, regeneration dosage, tub
    Reaction:
    • Cycle stops, drain pump drains out, failure indication

Odkręć cokół, wylej możliwie dużą ilość wody. I uruchom ponownie cykl- tak najłatwiej zdiagnozować wyciek.

• #4 30 Paź 2015 21:46
    klojan
    Poziom 2  

Dziękuję za pomoc. Zmywarka ma 7 lat. Naprawy kosztowały mnie już 1000 zł. Ostatnio wymieniano mi licznik wody i jakieś uszczelniacze. Za każdym razem na części czekałem 2-3 tygodnie , bo magazyny na Polskę są we Włoszech, tak orzekł serwisant z Whirlpoola.Dam sobie spokój z tą zmywarką. Kupię jakąś tańszą, która wytrzyma parę lat. Tydzień temu dzięki forumowiczom wymieniłem łożyska i amortyzator w 12-to letniej pralce amica,kosztowało nas to 60 zł. i stłuczony palec ,a mieliśmy kupić nową . Ostatnio taką naprawę robiłem 30 lat temu w Polarze.Zdiagnozowaniem usterki w zmywarce chyba zacznę się bawić,jak kupię nową ,bo co innego można robić na emeryturze .Pozdrawiam.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME