Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audzi a4 b5 2000r - Czasowa praca wycieraczek

Pati 30 Paź 2015 14:24 330 2
  • #1 30 Paź 2015 14:24
    Pati
    Poziom 27  

Witam! Mam nietypowe zachowanie czasówki, ustawiona w jakąś pozycję nie działa dopiero gdy ruszę suwak w kierunku zwiększenia intensywności pracy to ruszy raz i cisza zmniejszanie nie włącza reakcji ponowne zwiększanie włącza jeden cykl. Wymieniłem manetkę i przekaźnik (192).

Z tego co wiem nic więcej tam być nie może. Może ktoś miał już podobny problem. Widziałem że przekaźnik był założony jakiś inny tzn nie taki jak zawsze jest oryginał tylko wyglądał jak jakaś prywacizna z innej firmy. Ale jak pisałem na ori jest identycznie, może ktoś zmieniał wcześniej, bo klient ma auto od nie dawna.
    Reszta pozycji jak i rozpoznawanie pozycji krańcowych jest ok.

Pozdrawiam!

• #2 30 Paź 2015 14:31
    Falubaz1

Specjalista grupy V.A.G.

Ja miałem coś podobnego w Borze z 2003r. Problemem był przekaźnik. Są dwa rodzaje. Dla aut z czujnikiem deszczu i bez i tu miałem problem. W A4b5 czujnika deszczy nie było :) ale może przekaźnik masz od jakiejś nowszej ?

Ew. nie pamiętam czy czujnik maski w działaniu wycieraczek miał jakieś znaczenie w tym akurat modelu?

• #3 30 Paź 2015 18:35
    Pati
    Poziom 27  

Może być teraz tak myślę że chyba ori były przekaźniki 377 w bez deszczu. A tu jest chyba 192 a ta podróba może być tez od deszczu bo nie ma numeru to nie wiem

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME