Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Daewoo Lublin 3 - Wysokie Obroty pod odpaleniu kłęby dymu brak reakcji na gaz

31 Paź 2015 13:12 1392 9
  • Poziom 8  
    Witam, mam dość duży problem z samochodem daewoo lublin . Samochód nie reagował na gaz, nie równo pracował i dość obficie dymił na biało, więc zawiozłem pompę do serwisu w celu sprawdzenia. W serwisie powiedzieli ,że pompa nie nadaje się już do regeneracji, więc kupiłem drugą. Po założeniu pompy samochód zaraz po odpaleniu chodził trochę nie równo, lecz się ustabilizował, ale dalej nie miał reakcji na gaz. Po 4 odpaleniu wszedł prawie na maksymalne obroty i już z nich nie opadał.Zostaje tylko wyłączenie zapłonu do tego pojawia się bardzo dużo szarego szczypiącego w oczy dymu, nie wiem już co z nim może być nie tak.

PS:Razem z pompą zostały też wymienione wszystkie 4 wtryskiwacze.
  • Sklep HeluKabel
  • Poziom 8  
    No nie wiem kupiłem ją na allegro ma gwarancje rozruchową i sprzedający zapewniał mnie, że jest sprawna dodam, jeszcze że jest to pompa rozdzielaczowa firmy bosch typ VE4.
  • Sklep HeluKabel
  • Pomocny post
    Poziom 31  
    Sprawdź stan oleju .Pompa może puszczać przez uszczelniacz paliwo do oleju,kiedy stan oleju jest o wiele za duży może przerzucać do kolektora przez odmę i stąd duże obroty.
  • Poziom 8  
    Samochód dość długo stał i w serwisie powiedzieli, że pompa jest zardzewiała i nie nadaje się do regeneracji.Z tym stanem oleju sprawdziłem i faktycznie podniósł się o połowę stanu na bagnecie.Ale odma nie jest podłączona pod żaden kolektor czy może brać przez głowicę ?
  • Poziom 8  
    Chodzi o instalację elektryczną ? Jeśli tak to do pompy idzie tyko jeden przewód z napięciem na elektrozawór.Z zaworu idzie jeszcze na siłownik ssania na pompie i tyle.Także tam jest wszystko ok nie jest przegryzione ani przerwane nic.
  • Poziom 8  
    Problem z lublinem rozwiązany pompę zwróciłem sprzedającemu i kupiłem inną pewną teraz chodzi jak zegarek.Temat do zamknięcia