Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung ML-1660 - - nie drukuje

31 Paź 2015 15:55 1242 2
  • Poziom 9  
    Witam.
    Mam problem z moją drukarką Samsung ML-1660, drukarka jest podłączona do laptopa z Windows 10, sterowniki są zainstalowane z strony samsunga i przy próbie drukowania po ok 30 s wyświetla się komunikat "Błąd podczas drukowania - Drukarka nie mogła wydrukować pliku..." W drukarce świeci się zielona dioda.

Podłączyłem drukarkę do drugiego laptopa na Windows 10 i tam wszystko jest ok drukarka normalnie drukuje. Czy może być to wina aktualizacji w Win10? jeśli tak to które aktualizacje mogą to blokować?, lub co może być przyczyną że nie drukuje?
  • Spec od drukarek
    Rozumiem, że robiłeś aktualizację do Win10 i miałeś już ją wcześniej zainstalowaną. Jeśli tak to usuń ją i niech system ją sam zainstaluje na nowo.
  • Poziom 9  
    Laptop jest nowy, nigdy ta drukarka nie była do niego podłączona. Po pierwszym włożeniu i instalacji sterowników był widoczny komunikat na drukarce "błąd" po odinstalowaniu pakietu językowego komunikat zmienił się na "gotów". Wydaje mi się że jeszcze któraś aktualizacja Windowsa to blokuje, jest zainstalowanych 76 aktualizacji z windowsa dla pakietu Office.