Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laptop FUJITSU SIEMENS - Blue screen

31 Paź 2015 17:18 981 5
  • Poziom 11  
    Witam.
    Od kilku dni mam problem z laptopem mojej Żony.

Laptop FUJITSU SIEMENS
    Typ procesora Mobile DualCore Intel Pentium T2330, 1600 MHz (12 x 133)
    Nazwa płyty głównej Fujitsu Siemens F45
    Karta Video ATI Mobility Radeon HD 2400
    RAM - 2GB, dysk 150GB, w tym wolne 38GB.

Mianowicie od tych kilku dni ciągle wyskakuje jej blue screen (zdjęcie w załączniku).
    Ciekawe jest to, że jak się przegląda internet albo jak włączamy dziecku jakąś grę w internecie, to komputer pracuje godzinę albo dłużej, a jak chcemy włączyć film na jakimś portalu to od razu się pojawia bluescreen. Czasem pojawia się tuż po włączeniu komputera i załadowaniu Windowsa.

Ma ktoś jakiś pomysł? Może coś jest z pamięcią RAM
  • Poziom 26  
    Możesz zamieścić SMART dysku twardego? Link Co do RAMU zapoznaj się z tym Link
  • Poziom 12  
    Witam,sprawdź pamięci od nich należy szukać przyczyny.
  • Poziom 11  
    Odnośnie problemu z blue screenem, musiałem zrobić format, który pomógł na miesiąc, po czym padł cały ekran i teraz wygląda to tak, że słychać napęd czyli uruchamianie komputera, diodki migają wszędzie tam gdzie migały, ogólnie wszystko wygląda prawidłowo, ale ekran jest czarny. Według mnie albo padła grafika albo matryca, ale nie znam się na tym. po prostu kupiłem inny używany laptop, a ten leży.
  • Spec od drukarek
    Jaki to dokładnie model laptopa? Jeżeli z grupy Pi2530/2540/2550 lub Xi2428/2528, to tam właśnie bardzo często padały karty graficzne.
  • Poziom 11  
    Nooo Konmaj trafiłeś w dychę, mam model "Amilo Pi 2540 Reg No.: P55IM5". Podaję wszystko aby innym ułatwić sprawdzenie modelu.
    Wydaje mi się, że nie opłaca się naprawiać grafiki, a kupno używki wyniesie tyle co cały laptop.