Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Skoda Fabia II - 2009 1.2 HTP silnik BBM a zawór EGR

nece616 08 Nov 2015 19:59 8208 38
Wago
    domex32
    Moderator of Cars
    Quote:
    Dostępne funkcje min.:

- Identyfikacja sterownika
    - Odczyt kodów błędów
    - Kasowanie kodów błędów
    - Bloki danych (live data)
    - Nastawy podstawowe
    - Adaptacje
    - Test elementów wykonawczych
    - Kodowanie modułów
    - Kasowanie inspekcji
    - Cofanie zacisków do wymiany klocków hamulcowych
    - Adaptacja przepustnicy
    - Dodawanie kluczy
  • Wago
    żałosna udręka
    Level 34  
    Na początek fizycznie odłączyłbym sterownik gazu i upewnił się co do kondycji łańcucha. Potem można zobaczyć przepustnicę i zacząć podglądać parametry.
  • Wago
    nece616
    Level 26  
    Witam ponownie-po 4 dniach postoju dziś wymieniłem świece.Samochód zapalił na tyk-bardzo lekki rozruch.Do odtrąbienia sukcesu zaczekam do minusowych temperatur, ale auto na pewno lepiej pali po wymianie świec.
    nece616
    Level 26  
    Dzisiaj rano-temperatura około 0 stopni-samochód znowu nie chciał odpalić TO SAMO CO POPRZEDNIO-więc jednak nie świece.Do Skody już nie pojadę, bo postawili mi cenę zaporową na 140 złoty za każdą godzinę obecności w serwisie a auto musiałoby zostać przynajmniej parę dni...widać, że serwis Skody nie chce szukać, bo się boją że nie znajdą.
    DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM za próbę pomocy-temat dla mnie skończony...ja na pewno nie jestem w stanie tego auta naprawić ani znaleźć mechanika który da radę usunąć awarię.
    jacek074
    Level 28  
    Spytaj ile kosztuje fleszowanie sterownika , w godzinę spokojnie się wyrobią.
    nece616
    Level 26  
    Witam.
    Koszt aktualizacji oprogramowania w ASO SKODA to koszt rzędu 140 zł. Jednak trzeba czekać w chwili obecnej 2 tygodnie w kolejce. Proszę mi powiedzieć czy za pomocą urządzenia o nazwie MINIVAG 505 odczytam temperatury? Chcę nabyć to urządzenie do zupełnie amatorskich celów. Od czasu do czasu skasować jakiś błąd silnika. W piątek udaje się do autoryzowanego serwisu LANDI RENZO z nadzieją, że może oni coś znajdą. Decyzja z serwisem LANDI RENZO została podjęta po regulacji gazu przeprowadzonego w ASO SKODA. W samochodzie pojawił się uciążliwy i irytujący zapach gazu LPG.
    żałosna udręka
    Level 34  
    nece616 wrote:
    Proszę mi powiedzieć czy za pomocą urządzenia o nazwie MINIVAG 505 odczytam temperatury?
    To jest pytanie do sprzedawcy. Diagnozowałem auto w którym instalacja elektryczna od gazu powodowała błędy odczytu temperatury tylko na benzynie. Dalej nie wnikałem, bo klient nie chciał pozbyc się gazu.
    nece616
    Level 26  
    Po 2 miesiącach prób i błędów samochód został naprawiony. Zostały usunięte 2 usterki;
    - filtr paliwa
    - przerwa w obwodzie czujnika temperatury (czujnik był sprawny).