Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lark FreeMe x2 7 - Podłączenie do samochodu, ROM 2.3

chymek1234 01 Lis 2015 19:50 927 9
  • Poziom 10  
    Witam.

Chciałbym zainstalować Auto Mapę na tablecie Lark FreeMe x2 7
    ale mam zainstalowany system Android 4.2.2 a z tego co wyczytałem mapy nie działają na tym androidzie, powiem więcej zainstalowałem mapy z Marketu Play ale nie znajduje zasięgu GPS wogóle :/
    Prosiłbym o np ROM z Androidem 2.3 napewno będzie działać szybciej tablet.

A mam pytanie do fachowców zajmujących się modyfikacjami itd czy istnieje szansa na stworzenie ROM lub aplikacji która będzie uruchamiała samoistnie tablet wtedy gdy dostanie on zasilanie ? Kiedy będę go ładował.
    Bo chciałbym podłączyć go na stałe w samochodzie, aby się wzbudzał gdy przekręcę zapłon i odwrotnie czyli gdy wyłączę zapłon On się wyłączy. Wiem że pewnie taka operacja wymaga wyjęcie baterii albo napewno jej odłączenie.

Dziękuję serdecznie za sugestie i pomoc oraz pomysły jak to zrobić
  • Moderator - GSM
    Oryginalna automapa powinna działać.
  • Poziom 10  
    Pobieram ze sklepu play i szuka zasięgu i nie może go znaleść :/ Mapy google działają ale szukam apk która nie potrzebuje internetu.

Dodano po 1 [minuty]:

Lark FreeMe x2 7 - Podłączenie do samochodu, ROM 2.3 Lark FreeMe x2 7 - Podłączenie do samochodu, ROM 2.3
  • Moderator - GSM
    Pierwsze wyszukiwanie trwa dość długo. Ewentualnie sprawdź ustawienia czy są prawidłowe.
  • Poziom 10  
    Spróbuje jeszcze raz może masz racje chociaż czekałem dość długo.
  • Poziom 10  
    I nic :/ nie działa niestety. Poszukuję Firmware Androida 2.3.7 do tego tabletu myślę że to załatwi sprawę.
  • Moderator - GSM
    Wątpię abyś znalazł.
  • Poziom 10  
    Może być nawet 4.2.2 tylko żeby działał GPS ??Jaki system obojętnie
  • Moderator - GSM
    Sprawdzałeś czy inne aplikacje do nawigacji działają?
  • Poziom 10  
    Oprócz Mapy Google to nic nie chodzi sprawdzałem 3 różne nawigacje.