Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skype - nie można się zalogować

01 Lis 2015 23:02 942 8
  • Poziom 9  
    Laptop dość starawy, Amilo Fujitsu Siemens. Skype chodził prawie bez zakłóceń. Po zainstalowaniu od nowa systemu nie można się zalogować do Skype'a. Po otwarciu okna logowania nie widać kursora i nie da się wpisać ani loginu, ani hasła. Skype pobrany ze strony Skype'a, system Windows XP Home z SP 3. System przeskanowany antyvirem. Skype przeinstalowywany kilka razy, Windows również, bez rezultatu. Jakieś sugestie?

Pozdrawiam
  • Poziom 33  
    Użyj starszej wersji Skype, pobierz instalator offline
  • Poziom 14  
    Zbyt stara wersja Skype również możne się niechcieć zalogować. W ten sposób wymuszana jest aktualizacja skype na użytkownikach.
  • Poziom 9  
    pitrala1 napisał:
    Użyj starszej wersji Skype, pobierz instalator offline

Użyłem starszej wersji offline Skypa, wyczyściłem rejestr i żadnej poprawy. Windowsa nie chce mi się przeinstalowywać.
  • Poziom 9  
    [quote="safbot1st"]http://community.skype.com/t5/Windows-desktop-client/Solution-for-empty-blank-login-screen/td-p/1008842

W CMD wpisz:
    regsvr32 jscript.dll
    regsvr32 jscript9.dll

Pierwszy wpis przyjęło, drugiego nie. Zainstalowałem ponownie SP3, ale żadnej zmiany nie zaobserwowałem. Chyba zrezygnuję ze Skypa.

Pozdrawiam.
  • Poziom 9  
    Odpowiem całościowo. Otóż przeinstalowałem Javę, nie pomogło. Sprawdziłem czy Java działa w IE, okazało się, że IE w ogóle nie chce się uruchomić. Przeinstalowałem IE i o dziwo możliwość wpisywania stała się dostępna. Niestety Skype wywalał komunikat, że nie może się połączyć. Była to bodajże wersja 6.2. Odinstalowałem tą wersję i pobrałem najnowszą ze strony Skajpa i wreszcie jest dobrze. Problemu z IE nie zauważyłem, bo nie używam tej przeglądarki. Dziękuję wszystkim za podpowiedzi.

Pozdrawiam...
  • Poziom 43  
    safbot1st napisał:
    "Skype polega na sprawnym działaniu Internet Explorera".

Haniebne praktyki marketingowe? Pozdr.