Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Xbox360 gra sie długo wczytuje ,oraz pokazuje 3 czerwone diody

02 Lis 2015 15:46 642 7
  • Poziom 9  
    Włączam sobie xboxa i chciałem otworzyć napęd , napęd nie chce się otworzyć , więc zrobiłem tak jak zawsze robię , czyli uderzyłem w konsolę .Po chwili pojawiły się trzy czerwone diody .Bardzo bym prosił o pomoc
    (Konsola biała , czyli FAT)
  • Poziom 12  
    Elektonice nie pomaga z buciorka jak to było 30 lat temu. Podaj Rok produkcji. Trzy czerwone diody RRod na początku to rozegrał bym konsole założył nową pastę termoprzewodzaca wyczyscil z kurzu. Co do napędu to wystarczy go rozebrać i zdjąć pasek który pewnie się już rozciagna i dlatego nie za każdym razem się otwiera, zamoczyc go (pasek od napędu) na chwilę w gorącej wodzie i zalozyc.
  • Poziom 9  
    Rok to 2006 najstarsza
    Chciałbym dać komuś tą konsolę aby Mi za jakieś grosze naprawił.
  • Poziom 12  
    Źle to wygląda. Za grosze to sobie sam naprawisz. Za naprawę serwis Cię skasuje tyle co za druga używana. Umiesz rozebrać Xboxa? Masz klucze? Jak chcesz zlecić naprawę to nie ten dział.
  • Poziom 9  
    Jednak nie ma tych diod trzeba było poczekać ,aż Xbox się rozgrzeje.
    Dlatego chciałbym aby jakiś użytkownik się tym zajął a nie serwisy , bo właśnie chcieli wziąć 300 zł za naprawę.
    Nie mam kluczy

Dodano po 1 [minuty]:

Głównie chodzi Mi o naprawę napędy w tej chwili

Dodano po 12 [minuty]:

napędu*
  • Poziom 12  
    Nie zmienia to faktu że należy rozebrać konsole wymienić pastę termoprzewodzaca wyczyścić ją. Ewentualnie domowym sposobem zalozyc x-clampa. Co do napędu tak jak pisałem trzeba wyjąć to z konsoli rozebrać i wyjąć gumkę napedzajaca tacke. Zanurzyć na chwilę w gorącej wodzie i zalozyc. Za 350 -400 to Ty druga używana kupisz. Skąd kolego jesteś?
  • Poziom 9  
    Jestem z okolic Warszawy