Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Ferguson Ariva TT - Brak sygnału na niektórych kanałach od października.

02 Nov 2015 16:17 2664 7
  • Level 11  
    Od 1.10.2015 roku tuner nie odbiera niektórych kanałów, np. ANX Black, Polsat Play HD i innych (brak sygnału)- wgrałem listę kanałów z strony fergusona (najnowszą). Nie pomaga wrócenie do ustawień fabrycznych i wyszukania programów lub wgrania listy. Dalej brak sygnału na niektórych programach. Do końca września wszystkie programy odbierał. Przy starej liście kanałów nie było sygnału tylko na pięciu kanałach.Tuner z NC+ działa bez zarzutu ale muszę go oddać.Programy z Astry chodzą - nie ma żadnych problemów.
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 29  
    Przeskanuj częstotliwości i dodaj do listy Link
  • Level 11  
    kajron wrote:
    Przeskanuj częstotliwości i dodaj do listy Link

Co mam dodać? Transpondery? Bo paczyłem to nie mam na liście TP np 11158 v 3/4 i coś tam. Na Polsat 2 HD raz pojawia się i za chwile brak.
  • Level 35  
    Na stronie z podanego linka znajdź aktualne parametry kanałów, których u Ciebie brakuje, następnie przeskanuj lub dodaj transpondery, na których te kanały się znajdują.
  • Level 29  
    Jeśli masz aktualne zgodnie z wykazem to przeskanuj ręcznie te transpondery na których są braki czasami takie skanowanie przy wgraniu listy jest pomocne, z jaką kartą używasz tą Arive
  • Level 11  
    Mam z NC+. Do października wszystko działało potem zaczęło się tracić.Próbowałem wpisać TP tj. 11158 V 27500 3/4 DVB-S2 8PSK i nic.Siła sygnału 85% - 0% 1% jakości sygnału - przez moment 94%. Ustawienia Hotbird 950/1600. Szkoda że skasowałem listę programów z przed października.Udało mi się zaleście AXNy. Polsat Play dalej nie działa.
  • Level 29  
    Quote:
    Próbowałem wpisać TP tj. 11158 V 27500 3/4 DVB-S2 8PSK i nic.Siła sygnału 85% - 0% 1% jakości sygnału - przez moment 94%
    Jeśli masz możliwość podepnij arive pod inną instalację może winny konwerter lub nieprawidłowość w ustawieniu
  • Level 11  
    Przeglądałem dzisiaj częstotliwości - wpisałem transpondery i z częstotliwości 11158 V nie znajduje mi kanałów albo tylko jeden - siła sygnału 88% jakość 0% 1% przez mgnienie 94%. Inne programy w porządku. Dzieje się to tylko na Ferguson Ariva TT.Z tunera NC+ DS183 HD są wszystkie programy.Polsat Play HD siła sygnału 80% jakość 72% 73%.