Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Przelacznik swiatel awaryjnych FSO - zmiana koloru diody

BHBASS 02 Nov 2015 18:40 564 2
    BHBASS
    Level 8  
    Witam,

Skladam malucha (deska ST) z drobnymi ulepszeniami i upiekszeniami. Jedna z estetycznych zmian ma byc zamontowanie podswietlanych przyciskow z Poloneza w ramke na srodku deski, kolor podswietlenia wybralem pomaranczowy.

Problem: mam trudnosci ze zdobyciem przycisku awaryjnych w tym kolorze. Zielonych wszedzie skoko ugodno, ale pomaranczowych zwyczajnie nie ma. Trafilo sie tak, ze ten co zamowilem na Allegro zostal dzien wczesniej sprzedany w sklepie, sprzedawca jeszcze ma szukac pomaranczowego, ale moze byc roznie.

Pytanie: czy da sie wymienic diode podswietlajaca z zielonej na pomaranczowa? O ile wiem, roznokolorowe diody maja rozne parametry, wiec moze musze cos dolozyc?

Innym pomyslem jest po prostu wymiana samego przycisku na korpusie inego przelacznika, zostawiajac bebechy z pomaranczowym podswietleniem. Pytanie brzmi, czy to bedzie dzialac? Zakladam ze samym miganiem steruje przekaznik, nie przycisk?
  • Helpful post
    autoas
    Level 42  
    Możesz diodę spokojnie wymienić...
    BHBASS
    Level 8  
    Dzieki serdeczne ;) Zaoszczedzi mi to szukania, bo obdzwonilem dzisiaj kilka sklepow i wszedzie maja tylko zielone.