Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak usunąć mybrowser z komputera

ExposedBrat 02 Lis 2015 20:16 675 17
  • #1 02 Lis 2015 20:16
    ExposedBrat
    Poziom 4  

Witam.
    Zainstalowałem przez pomyłkę jakieś lewe oprogramowanie i za cholerę nie mogę sie pozbyć programu mybrowser. Po zainstalowaniu softu, jakis program potrafił kompletnie zmienic moją przeglądarkę. usunąłem wszystkie zagrożenia za pomocą Windows Defender i narzędzia do usuwania szkodliwego oprogramowania z chrome (chrome clean up tool), ale dalej nie moge usunąc tzw programu "my browser".
    Nie wiem kompletnie, co oznacza ten komunikat (zdjęcie w załączniku), bo mam wszystko zamknięte.
    Jak rozwiązać dany problem z niechcianym softem?

0 17
  • #2 02 Lis 2015 20:23
    ExposedBrat
    Poziom 4  

Chcę dodać, że jakiś szit znowu mi zmienia ustawienia w przeglądarce... irytuje już mnie to , chcę rozwiązać ten problem. Dodatkowo ,wyświetla na komputerze niechciane, irytujące programy i reklamy, których się nie da zamknąć... prosze o szybką pomoc. Korzystanie z komputera jest o 70% utrudnionne, niz przedtem przez te reklamy...

0
  • #4 02 Lis 2015 20:38
    ExposedBrat
    Poziom 4  

Juz mam te wyniki skanowania. Jakim programem mogę to zgrabnie zobrazować? Bo tam jest całkiem dużo do czytania...

0
  • #5 02 Lis 2015 20:39
    Acorus 20
    Spec od komputerów

Pokaż raport FRST i Addition jako załączniki.

0
  • #7 02 Lis 2015 21:24
    ExposedBrat
    Poziom 4  

Wszystko się zgadza?

Dodano po 33 [minuty]:

Nikt nie pomoże? Strasznie mnie irytują te reklamy ... nie mogę swobodnie pracować z komputerem...

0
  • #9 02 Lis 2015 21:40
    ExposedBrat
    Poziom 4  

Dzieki za odp. Wreszcie ktoś. Skan w toku. ;)

0
  • #11 02 Lis 2015 21:52
    ExposedBrat
    Poziom 4  

Przeskanowałem tym programem antywirusowym i usunąłem wszystko co tam było. Pomogło! Nie widze więcej tego badziewia mybrowser i wszystkich tych ohydnych reklam, spowalniających działanie systemu! Dzieki. :D Będzie potrzebny raport ze skanowania czy nie? :)

Dodano po 49 [sekundy]:

Powinienym dalej przeskanować tymi programami, które podałeś, nawet jak usunęło mybrowser?

0
  • #13 02 Lis 2015 21:55
    ExposedBrat
    Poziom 4  

Okej, działania w toku. Odezwe się ,jak będzie po wszystkim. ;) poza tym, - polecasz tego antywirusa adw cleaner? Potrzebuje dobrego antywira i się zastanawiam, który byłby najlepszym spośród tych wszystkich bezpłatnych?

0
  • #15 02 Lis 2015 21:58
    ExposedBrat
    Poziom 4  

Na pewno jest najlepszy? A może wystarczy zwykły wWindows Defender w systemie, bez instalowania innych?

0
  • Pomocny post
    #16 02 Lis 2015 22:01
    xoree
    Poziom 29  

Nie wiem czy najlepszy. Ale często instalujemy go klientom i są zadowoleni.

0
  • #17 02 Lis 2015 22:07
    ExposedBrat
    Poziom 4  

Ok. W każdym razie, dzieki za zainteresowanie tematem i pomoc. :D Pomogłeś wiele, bo usunęło mi ten irytujący badziew (mybooster). Dałbym Ci pkt. ,ale nie mogę (piszę, że to jest nowe konto w naszym systemie), ale kliknąłem "pomógł 3 razy;) Zawsze dobra pomoc musi byc dobrze nagradzana.. Kończe skanowanie 1 antywirusem, biorę się za kolejne. Po skończeniu rejestru się odezwę.

0
  • #18 03 Lis 2015 09:21
    Acorus 20
    Spec od komputerów

Pokaż nowe logi z FRST.

0