Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV Sharp LC-40LE540E nie włącza się świeci się tylko niebieska dioda

02 Lis 2015 21:14 6438 3
  • Poziom 1  
    Witam mam problem z telewizorem Sharp LC-40LE540E nie chce się włączyć świeci się niebieska dioda nie reaguje na pilota tylko naciśnięcie przycisku power na tv sprawia ze dioda gaśnie. Chciałem wgrać oprogramowanie po podłączeniu pendrive z softem do tv dioda z niebieskiej zaczyna mrugać szybko na czerwono niebiesko ale nic się nie dzieje nawet po godzinie. Telewizor pół roku po gwarancji, rok wcześniej miałem podobny problem serwisant przyjechał wgrał soft tv i wszystko grało nie wiem co robię źle czy jest jakiś patent na wgranie softu liczę na pomoc
  • Poziom 25  
    Witam , mam identyczny problem z tym modelem tv tylko że u mnie nawet podłączenie pendriva nic nie zmienia, napięcia z zasilacza są 12,64V, 5,7V, 3,26V
    podswietlenie 82V na kondensatorach ale nie startuje , led zapala sie na niebiesko i po za tym nic układ s1172b sprawny napiecia 5V, wyj 3,3V,
    procesor główny lekko ciepły, dioda od wejścia optycznego ledwo swieci na czerwono.

Dodano po 10 [minuty]:

napięcia z zasilacza
    DIM1,3V
    PWM1 3,13V
    PWM2 3,13V
    BL_ON 0V
    PS-ON 3,25V
    pozostałe piny 5,75V; 12,21V i 5V

Dodano po 23 [minuty]:

Po włączeniu do sieci chwilowe napiecie na t-con 1,8V
  • Poziom 19  
    Witam czy udało się uruchomić tv.Pozdrawiam
  • Poziom 25  
    Tak działa bez zarzutu, powodem była pamięć nand która nabyłem u Pana ,,mailo,, z Suchej Beskidzkiej