Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

A4 B5 1.8T AEB - VAG czujnik G2/62?

03 Lis 2015 09:19 885 3
  • Poziom 11  
    Możliwe, że zaraz zostanę skarcony bo podobnych tematów kupa, ale ja na swój problem nie znalazłem odpowiedzi.
    Auto ciężko odpala na zimnym silniku. W VAG-u w sekcji Engine na zimnym silniku temperatura płynu była w okolicach temp otoczenia, ok 4 stopni. W sekcji Instruments 50 stopni.
    Po odpaleniu i dogrzewaniu temperatura w sekcji Engine rośnie i jak osiągnie ok 70 stopni w sekcji Instruments temperatura również zaczyna rosnąć.

Z informacji jakie udało mi się wyszukać, to złe wskazania w sekcji engine mogą mieć wpływ na odpalanie na zimnym silniku. A sekcja instrument daje tylko sygnał do wskaźnika na zegarach. I w takim wypadku moim problemem nie jest czujnik?
  • Poziom 15  
    temperaturę sprawdza się jak silnik jest odstany nabierze temperatury zewnetrznej najlepiej rano, później sprawdzasz czy wszystkie temperatury są równe(temp. wody dla sinika, zegarów, temperaturę powietrza zewnętrznego ,temperaturę powietrza zasysanego
  • Poziom 42  
    Dodam do poprzednika (artin.bruyen) .. a nastepnie sprawdź jeszcze na internecie aktualną temperaturę w Suwałkach!!!!
    Czas wtrysku do porównania na zimnym i ciepłym silniku.
  • Poziom 11  
    Problem okazał się inny. Zdychający akumulator i bardzo stare paliwo po poprzednim właścicielu. Auto z LPG.