Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ferguson Ariva 102 - Nagrywanie PVR na pendrive

INUS9 03 Lis 2015 12:08 1311 6
  • #1 03 Lis 2015 12:08
    INUS9
    Poziom 4  

Witam kolejny problem jaki mam z Fergusonem Ariva 102 jest taki, że kupiłem pendriva 250GB. Po sformatrowaniu go na komputerze i w Tunerze i przejsciu na FAT32 są często i tak problemy z prawidłowym nagraniem. Raz nagra i jest ok , a za innym razem pisze, że nagrywa, liczy czas, a po nagraniu one i tak nie działa. Jest jakby puste. Albo nagrywa i jak się odtwarza już jest nagrane, a nagle w połowie staje i nic nie idzie dalej.
    Czy może być to spowodowane zbyt dużą pojemnością pendriva ?
    A może inne ustawienia np z TS na PS , albo rozmiar pliku 1, 2 , 3 , 4 G?
    Przyznam się prze te powyzsze opcje sprawdziłem i też nic tego nie zmieniło.... i nadal raz jest nagrane , a raz nie....

• #3 03 Lis 2015 13:10
    2647837
    Usunięty  
  • #4 03 Lis 2015 13:46
    LeDy
    Poziom 43  

INUS9 napisał:
    Witam kolejny problem jaki mam z Fergusonem Ariva 102 jest taki, że kupiłem pendriva 250GB. Po sformatrowaniu go na komputerze i w Tunerze i przejsciu na FAT32 są często i tak problemy z prawidłowym nagraniem. Raz nagra i jest ok , a za innym razem pisze, że nagrywa, liczy czas, a po nagraniu one i tak nie działa. Jest jakby puste. Albo nagrywa i jak się odtwarza już jest nagrane, a nagle w połowie staje i nic nie idzie dalej.
    Czy może być to spowodowane zbyt dużą pojemnością pendriva ?
    A może inne ustawienia np z TS na PS , albo rozmiar pliku 1, 2 , 3 , 4 G?
    Przyznam się prze te powyzsze opcje sprawdziłem i też nic tego nie zmieniło.... i nadal raz jest nagrane , a raz nie....

Poczytaj: http://www.wykop.pl/link/981121/hit-pendrive-256gb-za-119zl/

• #5 03 Lis 2015 14:29
    INUS9
    Poziom 4  

Tak to jest podróba jakiś flash za 50zł na allegro.
    Sugerujecie że to może być wina pendriva ?

Mam na stanie jakiegoś innego jeszcze 16GB Goodrama twister to spróbuje na nim czy coś się wówczas zmieni

Dodano po 4 [minuty]:

A druga sprawa to jak już nagra coś ok i działa na tunerze by to odtworzyć , ale na kompie nie działa. Programy wbudowane w windows 8 mi nie obsługują tego pliku filmowego.
    Czy potrzebny mi jakiś specjalny program bym mógł oglądać na kompie to co nagrane zostało na tunerze ?
    Kiedyś jak dobrze kojarze nagrałem coś na tunerze Ferguson ariva combo 120 i komputer te pliki mi otworzył chyba w media player ale to było na windows XP. Teraz media player nie obsługuje tego

• #6 08 Lis 2015 00:07
    piksel50
    Poziom 5  

INUS9 napisał:
    Tak to jest podróba jakiś flash za 50zł na allegro.
    Sugerujecie że to może być wina pendriva ?

"Niekombinowane" pendrive o pojemności powyżej 128 GB obecnie kosztują w większości powyżej 150 zł. Raczej wszystkie tańsze to oszukane "wynalazki". Może i niektóre mają deklarowaną pojemność ale są tak wolne, że nie nadają się do nagrywania strumienia z dekoderów SAT.

INUS9 napisał:
    A druga sprawa to jak już nagra coś ok i działa na tunerze by to odtworzyć , ale na kompie nie działa. Programy wbudowane w windows 8 mi nie obsługują tego pliku filmowego.
    Czy potrzebny mi jakiś specjalny program bym mógł oglądać na kompie to co nagrane zostało na tunerze ?
    Kiedyś jak dobrze kojarze nagrałem coś na tunerze Ferguson ariva combo 120 i komputer te pliki mi otworzył chyba w media player ale to było na windows XP. Teraz media player nie obsługuje tego

Ariva 102e nagrywa za nośnikach USB strumień, który nie jest zdekodowany (a więc jest zakodowany) więc nie da się go odtworzyć na żadnym zewnętrznym urządzeniu i nie pomoże żaden program. Starsze dekodery Fergusona nagrywały zdekodowany strumień.

• #7 09 Lis 2015 21:06
    INUS9
    Poziom 4  

Dziwna sprawa na drugim tunerze Arivie combo na tym pendrivie nagrywa bez problemu

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME