Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

lodówka samsung Space Max

03 Lis 2015 14:17 1920 2
  • Poziom 2  
    Witam:)
    Przymierzam się do zakupu lodówki firmy samsung RB41J7839S4. W instrukcji obsługi wyczytałem, iż lodówka ta musi zachować odstępy od szafek i ściany po conajmniej 5cm. Po dodzwonieniu sie na infolinię Samsunga dowiedziałem się, że jest to podyktowane tym, iż w modelach Space Max parowniki (jeden do chłodziarki, drugi do zamrażarki) montowane są w bokach lodówki. Czy ktoś z forumowiczów ma jeden z typów Samsunga Space Max i czy zachował take odstępy. Jeżeli nie to czy zauważył jakiej niepokojace objawy z tym związane (nagrzewające się boki lodówki, zwiększony pobór energi itp. Z jednej strony uważam, że producent trochę przesadza, a z drugiej strony nie chciałbym stracić gwarancji w przypadku zakupu tej lodówki. W moim przypadku tylko jeden bok lodówki i to tylko do wysokości 90 cm byłaby przy samej szafce natomiast drugi bok byłby cały odsłonięty. Tył tez od biedy mógłbym odstawić od ściany.
    Za wszelkie informacje będe bardzo wdzięczny
    Poprzedni
  • Poziom 39  
    Boki się nagrzewają, koniec kropka.
    Chcesz być mądrzejszy od producenta : ależ proszę bardzo, lodówki na 90% nie uszkodzisz, tylko będzie pobierała 200% prądu, więcej jeśli cię stać na takie fanaberie :) kupować lodówkę z bajerami żeby brała prądu jak Mińsk - droga wolna.
  • Poziom 2  
    Witam ponownie :)
    Odnośnie mojego wczesniejszego posta pytania. Suma sumarum odpuściłem sobie zakup ww lodówki i kupiłem marki Whirpool 6 zmysł. Również pojemnościa dorównuje samsungowi a parownik ma z tyłu lodówki.