Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung Galaxy Gio - ładowanie -

dakius 03 Nov 2015 21:09 687 1
 • #1
  dakius
  Level 2  
  Witam, nie umiałem nigdzie w internecie znaleźć odpowiedzi na mój problem, jeśli ktoś jednak by go znalazł to proszę o głupie nie pisanie, że już był itd tylko po prostu dajcie link :)

  A teraz do rzeczy problem jest od około 1,5 tygodnia , szybciej telefon ładował się normalnie bez problemów, jest w nim android 2.3.6 a od ostatniego czasu naładowanie go graniczy z cudem..  Przykładowo podłączam go do ładowarki przy 10% baterii.. ładuje laduję pokazuje np 37% odłączam ładowarkę.. robi się nagle 9% albo ładuje się całą noc wyskakuje komunikat bateria naładowana po czym odłączam ładowarkę i pokazuje 9% podłącz ładowarkę bla bla bla bo znów rozładowany..  Bateria została wymieniona wyżej opisany przeze mnie problem nadal jest.. Dokonałem przywrócenia ustawień fabrycznych problem nadal występuje..

  Dodatkowo gniazdo jest sprawne bo kabelek wykrywa od razu do komputera normalnie go podłączyć można i nie ma z tym żadnych problemów..  Próbowałem ładować różnymi ładowarkami nadal to samo..  No to może macie jakieś rady? liczę na pomoc :)

  Pozdrawiam
  Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
 • #2
  patrykGSM
  Level 21  
  Zacznij od wymiany złącza. To że jest komunikacja z pc nie zawsze świadczy ze złącze jest w pełni sprawne. Jak wymiana złącza nic nie da to trzeba będzie szukać przyczyny gdzie indziej. Próbowałeś wgrać soft ?