Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak zrobić baterię, moda e-papieros

03 Lis 2015 21:16 1497 3
  • Poziom 7  
    Witam.
    Posiadam 4 ogniwa z baterii do laptopa i chciałbym z nich zrobić moda e-papierosa.
    Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak go zrobić i jakie części będą mi ewentualnie potrzebne? Chciałbym, żeby koszt całej konstrukcji był jak najmniejszy.
  • Poziom 7  
    A mógłbyś mi napisać jakie części będą potrzebne oprócz aku obudowy i głowicy?
  • Poziom 38  
    Przecież masz to wszystko załączone na filmach informacyjnych jak również dostałeś informacje drogą prywatną.

Uogólniając to e-papieros to grzałka elektryczna podgrzewana okresowo( krótkie odcinki czasu) zasilana z akumulatora.

Można kupić grzałkę i inne akcesoria, można nawet wykonać samemu.

Można dodać elektroniczny moduł sterowania,z funkcją pomiaru napięcia ,prądu itd. wszystko jest dostępne na rynku.

Jest szereg forum tylko o tej tematyce informującej jak ,gdzie i co jest najlepsze.

Wpisz sobie w wyszukiwarkę : " CLEAROMIZER do E PAPIEROS " , "MILDOMIZER ", a znajdziesz konkretne rozwiązanie dla siebie.

Na pewno potrzebne będą takie dodatki jak ładowarka, wata, bawełna i wkłady .

Wszystko zależy jak bardzo chcesz samodzielnie wykonać e-papierosa, czy poprostu samemu złożyć coś z części dostępnych.