Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka do 1200zl energooszczedna.

03 Lis 2015 23:53 1863 1
  • Poziom 12  
    Witam.
    Potrzebuję kupić pralkę.
    Max mogę wydać 1200zł.
    Pralka ma być ladowana od frontu .
    Wsad kg obojętne.
    Ilość obrotów raczej też.
    Pralkę chcę by była dość oszczędna. Klasa a+++ chodź nie wiem czy to ma tak duże znaczenie.
    Pralka ma być po prostu mało albo w ogóle bez awaryjna.
    Cykl prania normalnego czyli bawełna 40/60stopni by nie był długi.
    Na pralkach się kompletnie nie znam.
    Proszę o pomoc w zakupie.
    To będzie moja pierwsza pralka.
  • Poziom 22  
    Zaprzeczasz wszystkiemu co cechuje dobrą pralkę.
    Po pierwsze klasy oszczędności włóż między bajki. Aby pranie było dobrze wyprane, wypłukane pralka musi pobrać odpowiednią ilość wody. Niestety w ostatnim czasie producenci "przykręcają" kurek do maximum.
    Cykl prania bawełna 40/60 stopni z reguły trwa ponad dwie godziny bo to jedyny program w pralkach ,który umożliwia załadowanie prania do maksymalnej pojemności bębna. Opcją jest jedynie skrócenie czasu prania - w przypadku Boscha TimePerfect - zmniejsza czas prania o połowę przy większym zużyciu prądu i wody. Odwrotną funkcją jest EcoPerfect- ta funkcja wydłuża czas prania (w przypadku bawełna 90*C chyba nawet do 3 godzin) ale zmniejsza zużycie wody i prądu mimo ,że pralka pracuje dłużej.

Ze swojej strony polecam Bosch z serii WAE - produkowane w Polsce, zbiornik piorący skręcany na śruby a nie klejony. Bardzo dobre efekty prania ,świetnie opatentowany system wyważania prania podczas wirowania.
    Do 1200zł masz kilka modeli do wyboru:
    Bosch Serie 4 VarioPerfect WAE20166PL
    Bosch Serie 4 VarioPerfect WAE2039JPL
    Bosch Serie 4 VarioPerfect WAE2047PPL
    Bosch Serie 4 VarioPerfect WAE2049FPL