Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mała wkrętarka do domu 100 zł

DamianR92 04 Nov 2015 16:50 1863 9
    DamianR92
    Level 6  
    Witam Serdecznie.
    To już moje drugie zapytanie.
    Poszukuję małej wkrętarki akumulatorowej tak mniej więcej do 100 zł.
    Do użytku domowego nic poza tym by zaoszczędzić czas podczas małych napraw, czas i nerwy.
    Czy warto kupić taki sprzęt a jak to jakiś konkretny model dobrze by się sprawował?
    Proszę o pomoc.
    Pozdrawiam
    Zbigniew 400
    Level 38  
    Kup najtańszą LI ON, ale trzeba trochę dołożyć.
    DamianR92
    Level 6  
    Duża mam sieciowa potrzebuje czegoś mniejszego. Może być nieco droższe 150 zł
    swiatp
    Level 10  
    Witam, proponuję kupić coś takiego:
    http://allegro.pl/wkretarka-akumulatorowa-yokuma-10-8v-nowa-i5720272519.html

Sam posiadam i jak za te pieniądze jestem pod wrażeniem. Wcześniej posiadałem tradycyjną wkrętarkę NI-CD która więcej leżała niż z niej korzystałem ponieważ aby z niej skorzystać musiałem ją naładować, czas ładowania to aż 3h, natomiast w tej technologia Li-Ion skraca czas ładowania do 1h oraz wyeliminowano efekt samoczynnego rozładowywania np. w trakcie przechowywania.

Podsumowując wkrętarka ta jest cały czas gotowa do pracy dzięki czemu znalazłem dla niej znacznie większe zastosowanie.
    Zygaqra
    Level 35  
    Kiedyś kupiłem w Castoramie małą wkrętarkę akumulatorową(chyba na 4,8V) ma podświetlenie, w spuście wybór kierunku obrotów i kosztowała wraz z bitami i wiertłami ok 40zł. Może wywoła to uśmiech ale sprawuje się bardzo dobrze siła jest na tyle duża, że nie ma potrzeby dokręcać ręcznie.
    DamianR92
    Level 6  
    A czy ktos poleci jeszcze inny model wkretarki 10.8 V?
    Tak w miare za rozsadna cene.
    Zbigniew 400
    Level 38  
    Wszystkie są podobne, zwróć uwagę na luzy na wrzecionie.
    DamianR92
    Level 6  
    Czy warto kupić VERTO 50G272 ?? Dość ciekawa
    Zygaqra
    Level 35  
    Najpierw biadolisz, że szukasz czegoś do 100zł a następnie pytasz czy warto wybrać coś ponad 200zł! Kup od razu Makitę za 500 i ,,będziesz pan zadowolony"
    DamianR92
    Level 6  
    Kupilem juz i jestem zadowolony:-)