Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Fiat Seicento 900 - nie działa pompa paliwa

KobietaWSamochodzie 04 Nov 2015 22:22 4179 8
    KobietaWSamochodzie
    Level 2  
    Witam
    Mam problem z pompą paliwa , słychać że pracuje ale nie podaje paliwa , próbowałam odpowietrzyć nic to nie dało , wszystkie bezpieczniki są sprawne . Nie do końca wiem którędy biegną przewody od pompy by sprawdzić ich stan .
    Może ktoś wie jak to zrobić aby odbyło się bez wizyty u mechanika .?
    KobietaWSamochodzie
    Level 2  
    Tak ale to nie pomaga , dalej kręci inie podaje paliwa a nie jest zapowietrzona
    lugi666
    Level 17  
    Jakby jakiś przewód pod autem był pęknięty to byś miała kałużę.
    Spróbuj zdjąć przewody z pompki i zobacz czy podaje paliwo
  • Helpful post
    sandamiano
    Level 30  
    Jeśli pompa zapowietrzona to trzeba zdjąć przewód paliwowy zasilający na przepustnicy (do butelki) i w ten sposób odpowietrzyć. Kilkakrotnie przekręcać kluczyk na MAR - nie odpalać i powinno powietrze wyjść. Chyba że pompa zatarta
  • Helpful post
    carrot
    Moderator of Cars
    Wirnik pompy pęka w miejscu, w którym wchodzi do niego oś silniczka. Silnik działa, wirnik stoi i efekt jest właśnie taki, pompa do wymiany
  • Helpful post
    Golf90
    Level 23  
    Nic nie trzeba odpowietrzać. Ten układ paliwowy gdy ma paliwo w zbiorniku i sprawną pompkę , sam się odpowietrza. Koleżanko, jeżeli masz paliwo w baku (w co nie wątpię) i pompka chodzi (pracuje) , to są tylko dwa wyjścia,albo zapchany filtr paliwa na maxa w (co wątpię ) albo,tak jak kolega wyżej pisał, zatarła się pompka_ paliwa.
    KobietaWSamochodzie
    Level 2  
    Dziękuję za pomoc. Sprawdzę wszystko i ewentualnie wymienię pompe . :)
    mariusz83x83
    Level 20  
    Niedawno miałem taki przypadek zabrakło paliwa auto zgasło lecz po dolaniu pompka pracowała ale nie chciała zaciągnąć benzynki z baku pół dnia walki i sie udało wystarczyło wlać niewielką ilość paliwa do pompy odpinając przewód zasilający pod kanapą