Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fiat Seicento 900 - nie działa pompa paliwa

04 Lis 2015 22:22 2517 8
  • Poziom 2  
    Witam
    Mam problem z pompą paliwa , słychać że pracuje ale nie podaje paliwa , próbowałam odpowietrzyć nic to nie dało , wszystkie bezpieczniki są sprawne . Nie do końca wiem którędy biegną przewody od pompy by sprawdzić ich stan .
    Może ktoś wie jak to zrobić aby odbyło się bez wizyty u mechanika .?
  • Poziom 2  
    Tak ale to nie pomaga , dalej kręci inie podaje paliwa a nie jest zapowietrzona
  • Poziom 16  
    Jakby jakiś przewód pod autem był pęknięty to byś miała kałużę.
    Spróbuj zdjąć przewody z pompki i zobacz czy podaje paliwo
  • Pomocny post
    Poziom 28  
    Jeśli pompa zapowietrzona to trzeba zdjąć przewód paliwowy zasilający na przepustnicy (do butelki) i w ten sposób odpowietrzyć. Kilkakrotnie przekręcać kluczyk na MAR - nie odpalać i powinno powietrze wyjść. Chyba że pompa zatarta
  • Pomocny post
    Moderator Samochody
    Wirnik pompy pęka w miejscu, w którym wchodzi do niego oś silniczka. Silnik działa, wirnik stoi i efekt jest właśnie taki, pompa do wymiany
  • Pomocny post
    Poziom 23  
    Nic nie trzeba odpowietrzać. Ten układ paliwowy gdy ma paliwo w zbiorniku i sprawną pompkę , sam się odpowietrza. Koleżanko, jeżeli masz paliwo w baku (w co nie wątpię) i pompka chodzi (pracuje) , to są tylko dwa wyjścia,albo zapchany filtr paliwa na maxa w (co wątpię ) albo,tak jak kolega wyżej pisał, zatarła się pompka_ paliwa.
  • Poziom 2  
    Dziękuję za pomoc. Sprawdzę wszystko i ewentualnie wymienię pompe . :)
  • Poziom 20  
    Niedawno miałem taki przypadek zabrakło paliwa auto zgasło lecz po dolaniu pompka pracowała ale nie chciała zaciągnąć benzynki z baku pół dnia walki i sie udało wystarczyło wlać niewielką ilość paliwa do pompy odpinając przewód zasilający pod kanapą