Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toshiba Satellite A300-146 - Układ chłodzenia, wentylator, radiator

05 Lis 2015 16:56 582 3
  • Poziom 2  
    Witam jak w temacie, mam ogromny problem ze znalezieniem nowego lub chociaż używanego wentylatora, lub wentylatora z radiatorem do toshiba satellite a300-146, komputerek bardzo sprawny i potrzebny jedynie do internetu i diagnozowania samochodów. w moim wentylatorze, wyrobiło się łożysko i ociera o obudowe co powoduje strasznie dokuczliwy hałas, do tego się zaciera i nie wiem ile jeszcze pochodzi,długo szukałem po necie, ale nigdzie nie ma takiego wentylatora ani używanego,a tym bardziej nowego, pomocy gdzie go szukać? :/ z góry dzięki za wszelkie podpowiedzi
    dokładny numer : Sunon GB0507PGV1-A P/N:B3370.13.V1.F.GN 080201 DC5V
    ps. sorry za jakoś zdjęcia robionego na szybko tabletem :)
  • Spec od drukarek
    Sądząc po oznaczeniu (GB0507PGV1-A) te wentylatory są dość często spotykane, nawet w laptopach innych firm. Patrzyłeś na Allegro?
  • Poziom 2  
    Na allegro, na olx, na stronach firm które handlują takimi rzeczami i nigdzie nie ma, raz znalazłem taki na olx, pisałem do gościa żeby wysłał, przesyłka nie przychodziła, przez kilka dni próbowałem się dodzwonić i nic, dalej jestem w czarnej d... :/ do satellite a300 są dostępne, ale ten mój model a300-146 to jakaś porażka, chyba że robią jakieś zamienniki wyglądające inaczej, a dające się przykręcić do radiatora o których nie wiem...
  • Spec od drukarek
    Wiatrak może wyglądać inaczej, byle tylko przy podobnych rozmiarach i kształcie miał w odpowiednich miejscach otwory na śrubki montażowe i tak samo usytuowany wylot do radiatora.