Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Lumia 535 DS - czujnik zbliżeniowy

filipjg1992 05 Nov 2015 20:42 2439 8
    filipjg1992
    Level 9  
    Witam mam problem z moją lumią 535 wymieniłem dotyk na niby oryg ale coś czuje że pochodzi z żółtej ojczyzny po wymianie dotyk działa ale jest problem z czujnikiem zbliżeniowym.
    Po rozmowie telefon się nie budzi się i trzeba za każdym razem szukać przycisku odblokowania żeby rozłączyć rozmowe

PS. to napewno wina dotyku niema folii na ekranie
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    tele_sim
    Level 33  
    Spróbuj docisnąć szybę w miejscu gdzie jest czujnik, żeby wykluczyć dostawanie się "lewego światła"
    filipjg1992
    Level 9  
    niestety nic to nie pomaga pozatym tam jest taka uszczelka która jest doklejona do dotyku i ściśle dolega do płyty głównej ale dziwi mnie to że miejsca na czujniki są całkiem przeźroczyste a wydawało mi się ze w poprzednim nie było tak
    patrykGSM
    Level 21  
    Spróbuj markerem zamalować. Jak to się kiedyś robiło w iphonach. Jak nic nie da to zakup oryginału rozwiąże problem.
    sm233
    Level 38  
    A założyłeś gumkę od czujnika zbliżeniowego?
    Często przykleja się do starego dotyku i ludzie zapominają ją założyć przy zakładaniu nowego dotyku.
  • Helpful post
    patrykGSM
    Level 21  
    Na magboss.pl zobacz
    filipjg1992
    Level 9  
    przyciemnilem czujnik stara dyskietka 3.5" i zadzialalo na jakis czas wystarczy ale nie polecam kupowania dotyku na allegro raczej wiecej z tego problemow niz oszczednosci :(