Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Siemens S9LT1S, natryskiwacze chodzą jak chcą

kiechol247 06 Lis 2015 18:01 642 0
  • #1 06 Lis 2015 18:01
    kiechol247
    Poziom 1  

Zmywarka Siemens S9LT1S, natryskiwacze chodzą jak chcą
    Witam.
    Mam dość nietypowy chyba problem, a mianowicie zauważyłem, ze w zmywarce chodzi tylko dolne śmigło. Wiec zacząłem kombinować rozebrałem wszystkie plastiki wyczyściłem wsadziłem z powrotem i dalej to samo. Woda dochodziła do góry bo wyciekała z otworów, ale śmigło stoi w miejscu, wydawało mi się ze ten kosz z tym śmigłem za luźno wchodzi do tego górnego otworu gdzie wodo dochodzi. Wiec na chwile dociąłem kawałek gumy i tak na chwile przyłożyłem to prawie nie urwało tego śmigła u góry, ale za to na dole śmigło stało...

Pokombinowałem zrobiłem reset aby wyleciała woda i włączyłem ją na nowo i wróciło do normy. Czyli działa dolne i jestem zdezorientowany bo cały dzień kombinuje, może ona ma tak chodzić? Nie wiem czy oby dwa śmigła naraz chodzą czy raz jedno, a raz drugie. Zmywarka wiekowa i nie mam żadnej instrukcji, a opcji na pół wkładu też nie znalazłem. Podaje fotkę zmywarki może ktoś ma taką to powie mi jakie są opcje bo wiem ze jakoś kombinacje klawiszy i ilość soli się ustawia itd....
    Pozdrawiam

0 0