Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

iphone 4s - Zero kropek zasięgu

07 Lis 2015 10:50 1896 16
  • Użytkownik obserwowany
    Witam
    Posiadam iphone 4s bez simlock w którym co jest nie tak z zasiegiem.Po włożeniu karty sim telefon łapie zasięg tzn pojawia sie np: napis tmobile ale jest zero kropek zasięgu.
    iphone 4s - Zero kropek zasięgu

Wymieniłem cały dolny moduł z anteną gsm na sprawny oraz koncówke mocy na płycie głownej power amplifler oznaczonej na schemacie jako u10_rf.
    ale nadal bez zmian. Co jeszcze moze byc powodem braku zasiegu?
  • Poziom 34  
    A skąd masz telefon? Może zablokowany imei przez operatora?
  • Użytkownik obserwowany
    Po imeiu wyglada że polski tmobile. Mozna jakoś sprawdzic iphony z polskich sieci czy są zablokowane?
  • Poziom 13  
    A data czasami nie przeskoczyła na jakiś dziwny rok ? Często się trafia że łapie sieć albo i nie łapie lub nie można dzwonić gdy data jest ustawiona na automatyczna a nie potrafi ustawić wtedy ręczne przestawienie pomaga. Może to warto sprawdzić.
  • Poziom 34  
    gsmowiec napisał:
    Po imeiu wyglada że polski tmobile. Mozna jakoś sprawdzic iphony z polskich sieci czy są zablokowane?

Ciekawe, po czym poznajesz imei od jakiego operatora pochodzi ;). Można sprawdzić, wystarczy iść na komendę policji. Poza są inne "patenty" jak sprawdzić zablokowany imei. A karta, którą wkładasz jest aktywna?

• Poziom 29  
    Poproszę IMEI na pw to sprawdzę czy nie jest na czarnej liście
  • Poziom 8  
    Podepnę się pod temat by nie zaśmiecać.Moja młoda dostała iphone 4 od siostry z Anglii i nie łapie żadnej sieci tylko napis "brak sieci". Nie miałem z tym nigdy do czynienia więc ciekawi mnie czy to objaw że jest sim lock?
  • Poziom 8  
    Też wgrałem cały system nowy i nic nie działa.Żadna karta nie łapie
  • Poziom 17  
    Wydaje mi się, że oba telefony maja zablokowany Imei przez apple.
  • Poziom 8  
    Można z tym coś jeszcze zrobić?
  • Poziom 17  
    Jezelii oba telefonu maja zablokowany imei przez apple to znaczy ze zostaly skradzione albo zgubione.
    Jedyna opcja jest kontakt z apple podanie I'm numerow imei I on I Ci powinni powiedziec co jest z nimi nie tak.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 20  
    dobrze ale ja np. sciagałem pare dni temu simlocka i poleciało nie był na czarnej liście
  • Poziom 8  
    Nie możliwe by telefon o którym mówię był zgłoszony jako ukradzione czy coś w tym stylu
  • Poziom 8  
    Sprawdziłem.W moim można dzwonić na 112.Teraz jestem w kropce co dalej z tym począć.