Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
PCBway
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Huawei Ascend Y550 - Działa do wygaszenia ekranu

07 Lis 2015 12:52 2619 1
 • Poziom 25  
  Witam
  Telefon działa do puki ekran nie przygaśnie, jak przygaśnie pobór prądu wynosi ok. 10mA i nic nie da się zrobić (nie reaguje na żaden przycisk), dopiero po wyjęciu baterii i włożeniu z powrotem telefon da się ponownie uruchomić.
  Po odłączeniu LCD, dotyku i 2 kamer objaw jest taki sam.
  Na płycie PCB brak jest śladów zalania.
  Na podłączonej ładowarce telefon po wygaszeniu da się wybudzić i wszystko działa normalnie, jednak z samej baterii jak i z samego zasilacza podłączonego zamiast baterii wybudzić po wygaszeniu się nie da.
  Resetowałem telefon do ustawień fabrycznych lecz nic to nie dało.
  Próbowałem wgrać soft ze strony Link ale nie da się go wgrać, wgrałem katalog "dload" z plikiem "UPDATE.APP" na SD i uruchomiłem telefon VOL + i - oraz power to wyskakuje "SD card update fail" i coś tam jeszcze (szybko to znika) i wyrzuca mnie do trybu recovery.
  Próbowałem także rozpakować plik UPDATE.APP programem HuaweiUpdateExtractor.exe do katalogu "dload" na karcie SD, uruchomiłem telefon VOL + i - oraz power to wyskoczyło"
  "check sd update pkg is exist... make sure usb cable has been inserted! usb update starting..." i nic się nie dzieje, jedynie po podłączeniu kablem do komputera w manager urządzeń wykrywa "Android adapter ADB interface".

  Czy miał ktoś podobny problem lub wie jak mogę jeszcze wgrać innego softa?
 • PCBway
 • Poziom 25  
  Reflow PM IC pomógł.