Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Autocad- błąd po aktualizacji karty graficznej

Seyver 07 Lis 2015 17:05 801 0
  • #1 07 Lis 2015 17:05
    Seyver
    Poziom 6  

Witam, na grafice inżynierskiej muszę swoje prace wykonywać w autocadzie, i tu się pojawia problem, kiedy mam wszystkie podzespoły i sterowniki zaktualizowane mam błąd który uniemożliwia uruchomienia się programu.
    Szukałem sposobów na naprawę tego i nic nie działało. Postawiłem system na nowo (windows 8.1 x64) i na czystym systemie działał bezproblemowo, więc powoli aktualizowałem sterowniki by sprawdzić który przeszkadza, okazało się ze moja karta Radeon 8850 kiedy ma sterownik z 2013 roku pozwala autocadowi się uruchomić a jak aktualizuje ze strony amd na sterownik z 3 listopada, na radeon R9 m200x i nie działa (nie wiem czemu w menadżerze urządzeń zmienia się nazwa podzespołu). Macie jakijs pomysł? bardzo chce móc mieć aktualny sterownik bo na starej wersji gry mi wolniej chodzą (wiedźmin 3 jest niegrywalny wtedy) (na początku myślałem ze aplikacja gaming evolved przeszkadza bo sciaga sie z aktualizacją ale nie intalowanie jej nic nie daje)
    sprawdzałem na wersjach studenckich autocada 2014,2015,2016 kazda działa ale tylko przed aktualizacją
    -w załączniku podałem zrzut ekranu co pojawia sie po aktualizacji
    -sposoby które użyłem i nie działały: http://nolifestyle.com/autocad-aplikacja-nie-mogla-zostac-prawidlowo-uruchomiona/

0 0
  Szukaj w 5mln produktów