Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Odzyskać kartę [tak-tak]

Trabi 09 Jun 2005 22:49 1394 8
 • #1
  Trabi
  Level 36  
  Cześć.

  Znalazłem kartę "Era tak-tak". Włozyłem ją do telefonu - poprosił o PIN. Wiadomo, ja go nie znam. Wiem że są 3 próby: wybrałem z głowy jakieś cyfry i wyskoczyło: "PIN zablokowany. Wpisz PUK". Wygląda na to, że ktoś ju zrobił dwie próby ;) . PUKa oczywiśnie nie znam.

  - Czy jest jakaś mozliwość odblokowania tej karty? -
 • #2
  done
  Level 21  
  Witam, skoro nie znasz PUK tzn. że karta trafiła w niepowołane ręce ;) teraz zastanów sie jakie może być jej inne zastosowanie niż w telefonie. Pozdrawiam.
 • #3
  Trabi
  Level 36  
  Hehehe, właśnie obczytałem archiwum forum i już wiem co z nią zrobić - kosz.
  NIepowołane? Czy ja wiem.... karta nie moja, znaleźna. Mnie nic do niej, ale jak już jest, to może dało by się (gdyby działała) odnaleźć właściciela karty, może w książce na tej karcie są jakieś informacje do właściciela (nr. domowy itp).
  A'propos: na tej karcie tak-tak jest nadrukowany jakiś numer (9 cyfr, zaczyna się na 660...) - to jest numer TEJ karty telefonicznej? (pytam bo ja mam Ideę i jest inaczej na niej nadrukowane).
 • #4
  kuki77
  Level 11  
  Trabi wrote:

  A'propos: na tej karcie tak-tak jest nadrukowany jakiś numer (9 cyfr, zaczyna się na 660...) - to jest numer TEJ karty telefonicznej? (pytam bo ja mam Ideę i jest inaczej na niej nadrukowane).


  pomysl jaki numer moze byc nadrukowany karcie pre-paid ;} ale moze lepiej zadzwon dla pewnosci :}


  p.s : tak to numer tej karty (dmuchm na zimne)
 • #5
  rafels
  Level 25  
  Tak właśnie! Na kartach taktak jest nadrukowany numer telefonu. Ale co ci po tym, skoro to Ty masz tę kartę i do tego zablokowaną. Nie zwrócisz jej niestety.
 • #6
  reziu
  Level 12  
  Wydaje mi się, iż jeśli chcesz żeby karta wróciła do właściciela, to należy zanieść ją do salonu, ew. sklepu firmowego ery. Jesli Karta była zarejstrowana mogą zwrócić lub wysłać pocztą, albo wysłać pismo gdzie jest do odebrania. Wydaje mi się że to jedyny i najlepszy sposób żeby karta w ogóle miała szansę na powrót do właściciela.

  pozdrawiam
 • #7
  Trabi
  Level 36  
  Zadzwoniłem z IDEI na ten numer i był komunikat w stylu, że "ten numer jest nieaktualny" czy coś taiego. W każdym razie, karta jest nie do użytku; może jej czas sie skończył? (nieopłacona karta). Zresztą.... już jej nie mam :)