Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

AUDI/A4/B6 - AUDI A4 B6 AUDI CONCERT PODŁĄCZENIE RADIA PIONEER

slipknot125 08 Lis 2015 15:41 7542 2
  • #1 08 Lis 2015 15:41
    slipknot125
    Poziom 9  

Witam

Zakupiłem jakiś czas temu samochód AUDI A4 B6 2.0 benzyna, 2001 rok. Chciałbym wymienić oryginalnie zamontowane radio Audi Concert które jest na CD, na niefabryczne radio Pionner, w tym celu kupiłem dostępny na allegro zestaw dedykowany do tego modelu samochodu jak i rocznika. W skład zestawu wchodziło: Radio Pioneer MVH-180UB, ramka, klucze, separator antenowy, ADAPTER GŁOŚNIKOWY SYSTEM AKTYWNY. Zadowolony po otrzymaniu paczki od razu ruszyłem do montażu radia, i niestety jest problem który nie mam pojęcia jak rozwiązać, po podłączeniu wszystkich kostek od adaptera do kostek w samochodzie radio jest zwyczajnie martwe i w ogóle się nie uruchamia, nawet na zapłonie, radio zostało podłączone do innego samochodu, Audi a4 B5, wszystko pięknie gra, nie wiem w czym problem i może ktoś będzie w stanie mi pomóc, poniżej załączam zdjęcia kostek od adaptera:

ADAPTER Z ZESTAWU:

AUDI/A4/B6 - AUDI A4 B6 AUDI CONCERT PODŁĄCZENIE RADIA PIONEER AUDI/A4/B6 - AUDI A4 B6 AUDI CONCERT PODŁĄCZENIE RADIA PIONEER AUDI/A4/B6 - AUDI A4 B6 AUDI CONCERT PODŁĄCZENIE RADIA PIONEER

w ZESTAWIE BYŁA JESZCZE KOSTKA DOŁĄCZONA DO RADIA ORAZ SEPARATOR ANTENOWY:

AUDI/A4/B6 - AUDI A4 B6 AUDI CONCERT PODŁĄCZENIE RADIA PIONEER

Proszę o pomoc i poradę jak rozwiązać problem, z góry dziękuje.

0 2
  • #2 08 Lis 2015 17:16
    rnb_bolii
    Poziom 33  

Sprawdź, brakuje Ci jednego napięcia na zasilaniu. Do fabrycznego radia dochodzi tylko jedno stałe +12V.
    Na żółtym powinno być stałe zasilanie, a na czerwonym po stacyjce i to trzeba pociągnąć z instalacji. W fabrycznej kostce iso w aucie tego zasilania niema.

7
  • #3 13 Lut 2016 16:22
    mariusz.lagiewka
    Poziom 1  

Witam,

czy udało ci się rozwiązać ten problem? Jeżeli tak to skąd pociągnąć ten dodatkowy plus?

Moje radio uruchamia się automatycznie po włożeniu kluczyka ale i działa bez włożonego kluczyka. To tez mniemam że ten drugi plus już mam, ale znajduje się on w innym miejscu na kostce fabrycznej niż na nowej.

2
  Szukaj w 5mln produktów