Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lenovo Z50-70 - system WIndows 10 nie widzi połączeń sieciowych

08 Lis 2015 19:08 1182 3
  • Poziom 12  
    Witam,
    dokonałem uaktualnienia z Windows 8.1 do Windows 10 - wersja Home.
    Mimo tego, że w urządzeniach widzę poprawnie zarówno kartę LAN jak i WiFi to w zakładce Połączenia sieciowe nie ma żadnych dostępnych połączeń i nie jestem w stanie dostać się do internetu.
    Pobrałem nowe sterowniki ze strony Lenovo - do Windowsa 10 - zainstalowałem i nic.
    Chciałem wrócić system do wcześniejszej wersji - też nie mogę - komunikat, że pliki przywracania zostały usunięte z tego komputera....
    Proszę o pomoc - może ktoś zna rozwiązanie.
  • Poziom 8  
    Spróbuj zresetować karty sieci, zarówno LAN jak WLAN.
    Centrum sieci i udostępniania -> zmień ustawienia karty sieciowej i wyłącz wszystkie karty i włącz ponownie. A następnie ppm na kartę sieci i diagnozuj.
  • Poziom 12  
    klikając Centrum sieci i udostępniania -> zmień ustawienia karty sieciowej wchodzi się do menu Połączenia sieciowe i tak jak pisałem wcześniej nie ma tam żadnych połączeń.... Idąc za twoją wskazówką zrobiłem reset kart sieciowych z Managera Urządzeń - usunąłem je i same zainstalowały się od nowa, pewnie wykryły sterowniki w systemie- nie pomogło. Diagnozuj siec - narzędzie nie znalazło żadnych problemów. Spróbowałem jeszcze raz instalować sterowniki pobrane ze strony Lenovo - komunikat instalatora, że nie widzi żadnej karty sieciowej podłączonej do komputera...
  • Poziom 12  
    Pobieram instalkę Windows 10 i zainstaluje system od nowa na czystym dysku. Napiszę czy pomogło.