Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy mini 2 - nie można połaczyć się z wifi

zejfi 09 Lis 2015 11:37 1047 7
  • #1 09 Lis 2015 11:37
    zejfi
    Poziom 6  

Mam problem z wi-fi w Samsungu Galaxy mini2 (GT-S6500D). Wczoraj nie mogłem się połączyć z wi-fi w szkole. Myślałem, że to kwestia zasięgu, wiec to zignorowałem. Po powrocie do domu połączenie było b. dobre. Wieczorem chciałem obejrzeć filmik na youtube i nagle wyświetlił mi się komunikat: "Strona internetowa jest niedostępna". Router działa prawidłowo (internet działa na komputerze), więc zresetowałem telefon. Po resecie telefon nie mógł połączyć się z wi-fi automatycznie (zawsze się łączył). Próbowałem połączyć go ręcznie (przez WPS i wpisując hasło do routera), ale nic to nie dało. W ustawieniach wi-fi pojawiają mi się na przemian komunikaty: "Trwa skanowanie", "Trwa uwierzytelnianie w sieci...", "Rozłączona"(przy sieci mam natomiast komunikat: "Wyłączono, zabezpieczona za pomocą protokołu WPA/WPA2 WSK"). Router, którego używam to Livebox 2.0. Czy ktoś jest w stanie mi pomóc w tej kwestii?

0 7
  • #2 09 Lis 2015 14:49
    dxxx

Poziom 24  

Sprawdź czy w telefonie działa BT - czy można z innego telefonu przesłać plik na niego bądź odwrotnie.

Jak nie działa to mógł paść moduł radiowy (przestaje wtedy działać BT i WiFi).

0
  • #3 09 Lis 2015 17:48
    zejfi
    Poziom 6  

BT działa bez zarzutu. Podobnie jak transmisja danych. Problem dotyczy tylko wi-fi.

0
  • #4 09 Lis 2015 18:19
    dxxx

Poziom 24  

To zabezpiecz dane i hard reset lub zmień oprogramowanie Odinem.

Jak nie pomoże będziemy się zastanawiać dalej.

0
  • #5 09 Lis 2015 18:19
    dxxx

Poziom 24  

To zabezpiecz dane i hard reset lub zmień oprogramowanie Odinem.

Jak nie pomoże będziemy się zastanawiać dalej.

0
  • #6 09 Lis 2015 18:55
    zejfi
    Poziom 6  

Niestety, hard reset nie rozwiązał sytuacji

0
  • #7 09 Lis 2015 23:40
    nemo333
    Poziom 28  

robiłeś restart routera albo próbowałeś na innej sieci?

0
  • #8 10 Lis 2015 15:05
    zejfi
    Poziom 6  

Router od razu zresetowałem i, tak jak napisałem w poście, w szkole też nie mogłem się połączyć.

0