Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lenovo G510 - Zalanie klawiatury

PanPiotrxD 09 Lis 2015 18:37 1875 2
  • #1 09 Lis 2015 18:37
    PanPiotrxD
    Poziom 10  

Witam, może i jest od cholery tematów na tym forum odnośnie zalanych klawiatur laptopów i ich uszkodzeń ale ja mam swoiste pytanie.

Tak zalałem laptopa, nigdy mi się to nie zdarzyło, ale cóż musi to być ten pierwszy raz w moim przypadku.
    Wylała mi się herbata, słodzona, dosłownie kilka mililitrów.
    Szybko wytarłem suchą ścierką, ale niestety przychodząc 2 godziny później, włączyłem laptopa i nie działa mi klawisz 2 na klawiaturze numerycznej oraz większość cyfr na górze klawiatury.
    Kilka klawiszy pozamieniało się miejscami, a spacją odwraca się ekran, numlock działa jak backspace ale przerywanie.
    Tak się zastanawiam co w tym przypadku zrobić, czytałem, że można rozebrać klawiaturę i przepłukać jakąś wodą destylowaną, ale boję się go rozbierać, nie to co komputer stacjonarny.
    Skłonny byłbym pójść do serwisu, ale jak mi zaśpiewają jakieś kosmiczne pieniądze i wymyślą jakieś dodatkowe usterki lub nawet nową klawiaturę kupić.

Uszkodzenia z tego co widzę to tylko te pozamieniane klawisze, wszystko inne działa jak należy. Ile taka usługa czyszczenia kosztuje

1 2
  • #2 09 Lis 2015 18:57
    yanes
    Poziom 22  

Jeśli tyle ma kosztować czyszczenie to wolałbym kupić nową klawiaturę,koszt podobny.

0
  • #3 09 Lis 2015 19:02
    Argennto_1
    Poziom 33  

Prawdopodobnie po kilku dniach usterka sama minie jeżeli to były śladowe ilości. Umiesz wyjąć klawiaturę?

0
  Szukaj w 5mln produktów