Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wolne Pobieranie na Torrent i Steam

Darso4 09 Lis 2015 22:23 942 1
  • #1 09 Lis 2015 22:23
    Darso4
    Poziom 1  

Witam, nie mam zwyczaju pisać na forach ale utknąłem. Przepraszam za jakiekolwiek błędy typu "zły dział".

A więc problem polega na tym, iż internet przeglądam bez problemu. Lecz jeśli ściągam cokolwiek (nie zależnie od programu, czy pliku) przez torrent lub steam to przez pierwsze trzydzieści sekund (około) pobiera się normalnie, tak jak zawsze, ale później zwalnia do 50 kb/s. Czasami wzrasta o kilkadziesiąt.
    To na pewno nie ustawienia steam'a czy torrenta. Zaczynam się poddawać, więc zwracam ten problem tutaj, może ktoś ma rozwiązanie.
    Z góry Dziękuję za pomoc :)

Internet z orange, kablem z Sagemcom VDSL 3764.

Wolne Pobieranie na Torrent i Steam Wolne Pobieranie na Torrent i Steam

0 1
  • #2 10 Lis 2015 09:44
    Kiermasz
    Poziom 19  

Darso4 napisał:
    Internet z orange

To jest odpowiedź na ten problem ;)
    Ja mam od nich użyteczny internet (bardziej użyteczny niż radiówka 512kbps z przed 10 lat w radiu typu b) jedynie w godzinach 00:00-17:00, wówczas osiągam pełne 20Mb/s.
    Po za nimi - ping w kosmosie, gubienie pakietów oraz transfer poniżej 1Mb/s. Ostatnio nawet spada do okolic 128kbps.

Generalnie, jeśli Kolega ma czysty komputer, nie zawirusowany, pozostaje tylko "molestować" infolinię.
    Zalecam uzbroić się w duży zapas cierpliwości.
    Prawdopodobnie zgłoszenie o takim transferze zostanie zlekceważone (jak moje wszystkie, a bujam się od roku z internetem na godziny) i podsumowane SMSem o przejściowych problemach z transferem.
    Wówczas jedyne co da się jeszcze załatwić przez infolinię, to zniżkę.
    Zwłaszcza, że jak Kolega ma VDSL to i w umowie pewnie zapis OD iluś tam Mb/s.

W sumie również skorzystam z tematu Kolegi:
    Jak można wyegzekwować od Orange prędkość OD zawartą w umowie?

-1