Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabelSklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Honda Civic - Montaż zasilania do nawigacji GPS

10 Lis 2015 10:53 1878 2
  • Poziom 2  
    Witam. Może się przyda.
    Wyłącznik nawigacji można zamontować inny lub zamocować w innym niewidocznym miejscu. To kwestia gustu.
    Zrobiłem tą prostą instalację ponieważ oryginalny przewód zasilający GPS z gniazdka zapalniczki przeszkadzał i psuł wygląd wnętrza.
    Jako przewód zasilający wykorzystałem kabel od ładowarki z gniazdem kątowym, które jest bardziej poręczne i nie przeszkadza.
    Reszta przedstawiona na fotkach.
    Po zamontowaniu kabel zasilający jest niewidoczny, a nawigacja "sama się włącza"
    po przełączeniu przełącznika w pozycję I i "sama wyłącza" po przełączeniu na O.

Honda Civic - Montaż zasilania do nawigacji GPS Honda Civic - Montaż zasilania do nawigacji GPS Honda Civic - Montaż zasilania do nawigacji GPS Honda Civic - Montaż zasilania do nawigacji GPS Honda Civic - Montaż zasilania do nawigacji GPS Honda Civic - Montaż zasilania do nawigacji GPSHonda Civic - Montaż zasilania do nawigacji GPS Honda Civic - Montaż zasilania do nawigacji GPS Honda Civic - Montaż zasilania do nawigacji GPS Honda Civic - Montaż zasilania do nawigacji GPS
  • Sklep HeluKabelSklep HeluKabel
  • Poziom 26  
    Możesz zdradzić co ta za model?. Tak z ciekawości ponieważ tą którą miałem z 97 roku chyba było inne rozwiązanie oświetlenia. Chyba ponieważ nie pamiętam, ładnych kilka lat do tyłu. Co do rozwiązania to kwestia gustu, każda nawigacja chyba też posiada możliwość włączenia i wyłączenia. Ja bym się w takie rozwiązanie nie bawił ale zapewne satysfakcja jest, prędzej wykonał bym to w taki sposób żeby się włączało po przekręceniu stacyjki, chociaż to również bez potrzeby ponieważ nie zawsze jest potrzebna.
  • Sklep HeluKabelSklep HeluKabel
  • Poziom 2  
    Honda Civic 2010, "UFO".
    Zasilanie można też wykorzystać np. do kamery.
    Co do nawigacji to korzystam z niej "prawie" na co dzień
    a plątający się kabel przy dźwigni biegów trochę mnie denerwował.
    Po demontażu nawigacji, kabel bez trudu można schować w podsufitce przy szybie.
    Jest tam sporo miejsca.