Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

parrot ck 3200 - Jak podłączyć pod zewnętrzyn wzmacniacz

10 Lis 2015 12:57 690 5
 • Poziom 8  
  Cześć

  Mam parrota ck 3200 i kombinuje jak go podłączyć gdy przednie głośniki zasila wzmacniacz. Radio to pioneer deh-2200ub a wzmacniacz magnat classic 100.
  Magnat dział w opcji 2x50W, czy jest to rms to nie wiem ciężko znaleźć jakieś info na jego temat. Wzmacniacz ma wejścia low i hi. Low jest zajęte przez rca ale hi jest wolne, może pociągnąć sygnał z parrota i wejść w hi input? Nie wiem czy wzmacniacz może otrzymywać jednocześnie 2 sygnały. Myślę też o podłączeniu się bezpośrednio pod głośniki i gdy parrot da sygnał na kabel mute to przekaźnik rozłączy wzmacniacz i parrot zasili głośniki. Obawiam się jedynie tego że jak wzmacniacz będzie grał to może uszkodzić parrota.

  Macie moze jakieś pomysły co z tym zrobić?
 • Relpol przekaźniki

 • Poziom 43  
  Przecież to radia ma 4x50W więc po co wzmacniacz? Odłącz go, wtedy podłącz wszystko za pomocą kabli które miałeś w zestawie z zestawem Parrota.
 • Relpol przekaźniki
 • Poziom 8  
  Na tym wzmacniaczu gra dużo lepiej niż na radiu. Poza tym jest w planach przesiadka na mocniejszy wzmacniacz i wtedy będzie ten sam problem.
 • Pomocny post

  Poziom 43  
  Skoro chcesz iść w tą stronę i mieć podłączone wszystko jak należy poczytaj o konwerterach hi-low (koszt ok.30zł).
 • VIP Zasłużony dla elektroda
  Kolega sosarek kolejny raz pisze coś co jak mu się wydaje jest właściwe.

  Kolejny raz ewidentny brak podstaw.
 • Poziom 8  
  Czytałem o tych konwerterach tylko nie wiem czy mają sens. Parrot wypuszcza sygnał hi a wzmacniacz ma hi input więc nie wiem czy potrzeba mi konwertować sygnał do low level. Poza tym wzmacniacz ma jedno wejście rca a ja ma 2 sygnały które muszę doprowadzić. Oczywiście parrot nie musi iść do wzmacniacza, chce tylko żeby rozmowa szła przez głośniki w drzwiach, tak jak pisałem może opcja połączenia bezpośrednio do głośników ma sens.