Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP LaserJet 5N - zatrzymywawnie papieru

10 Cze 2005 09:42 1047 5
 • Poziom 11  
  Często podczas użytkowania wydrukowana strona wychodzi, mniej więcej do połowy i staje, przestaje pracować silnik na jakąś 1-2 sekundy i zaczyna drukować dalej. Sama taka przerwa by nie była uciążliwa tylko drukarka ponownie drukuje stronę które się zatrzymała. Czy ktoś miał podobne problemy z tą drukarką?
 • Poziom 16  
  Proponuję zrobic dokładną konserwację tej drukarki. Przyczyną może byc brudna optyka lasera lub zakurzone czujniki optyczne
 • Poziom 11  
  Mam taką samą drukarkę i miałem dokładnie ten sam problem. Kartka wychodziła mniej więcej 3/4 i zatrzymywała się, po czym nie raz startowało dalej a czasami się blokowało i trzeba było ręka wyciagac.
  Rozebrałem ją i wyczyściłem specjalnym płynem do rolek wyczyściłem wszystkie rolki gumowe znajdujące się pod tylnią pokrywą. Złożyłem i wszystko chodzi jak należy. Polecam sprawdzić
 • Poziom 27  
  Typowa usterka LJ 4 oraz LJ 5, związana z rolkami wyjścia papieru, które z czasem stają się za śliskie, aby "wypluć" papier z drukarki. Dobrze radzi bary77, abyś je wyczyścił preparatem do gumy.
  Pozdrawiam
 • Poziom 11  
  Dzięki za szybką odpowiedż, przeczyszczę ją i zobaczę. Nie macie instrukcji do taj drukarki w pdf-ie? Będę wdzięczny za udostępnienie bo na stronie hp nie mogę jej znaleźć.