Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Inne] Kuchenka gazowa Indesit K3G66/U

aaaneczka505 11 Lis 2015 08:32 690 2
  • #1 11 Lis 2015 08:32
    aaaneczka505
    Poziom 2  

Witam. Mam problem z kuchenką Indesit K3G66/U w zasadzie była bardzo mało używana (w weekendy gotowałam wodę na herbatę) i obecnie minął mi okres gwarancji i przy włączeniu palnika przepuszcza bardzo mało gazu. Nie wiem co jest przyczyną. Jeżeli włączę drugi palnik to już mogę zapomnieć o ugotowaniu czegokolwiek bo płomienie są już bardzo małe a na 3 palnik już nie wystarcza gazu i nie mogę go włączyć. Co mam zrobić? Proszę o pomoc

0 2
  • #2 11 Lis 2015 08:57
    Qbuś
    Poziom 38  

Ja bym zaczął od sprawdzenia , czy zawory są otwarte (te przy liczniku i w okolicach kuchenki) . Jeżeli sama sobie nie poradzisz, wezwij "fachowca", lub poproś kogoś, kto się zna. Chyba, że kuchenka jest zasilana "z butli" i gaz się skończył ?

0
  • #3 17 Lis 2015 18:43
    aaaneczka505
    Poziom 2  

Niestety z zaworami jest wszystko w porządku :( to chyba jakaś grubsza sprawa. Dzwoniłam do serwisu powiedziano mi, że może od nich ktoś przyjechać ale koszt wyniesie 120 zł (sam przyjazd i określenie usterki). A może znasz kogoś kto w rozsądnej cenie znajdzie usterkę? Dochodzę do wniosku, że chyba bardziej opłaca mi się kupić nową kuchenkę niż naprawiać tą.

0