Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

iPhone5 - Simlock Vodafone a aktywacja

11 Nov 2015 11:33 798 4
  • Level 21  
    Witam, dostałem iPhone5 16GB z Anglii z simlockiem w sieci vodafone. Bez żadnych iCloudów itd nie jest kradziony. Problem mój polega na tym, iż został zresetowany do ustawień fabrycznych więc wymaga aktywacji na starcie. Nijak nie da się go włączyć bez aktywacji sim. Niestety musi to być karta vodafone.

Chciałem ściągnąć simlock z niego natomiast bez włączenia telefonu nie jest to możliwe.

Czy ktoś się orientuje czy można włączyć bez karty operatora, z inną karą lub obejść aktywację bądź włączyć telefon bez niej?
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 29  
    Po co chcesz mieć dostęp do menu telefonu skoro nie jest to potrzebne do zdjęcia SIMLocka?
    Zdejmiesz go podając IMEI osobie która ma dostęp do serwerów Apple i zaznaczy tam odblokowanie. Po tym robisz aktywację jak normalny telefon. Żadnych innych sposobów nie ma, wszystkie sposoby na ominięcie blokady przestały już działać dawno temu.
  • Level 21  
    Czyli rozumiem że żadne ultrasn0w'y żadne SAM'y nie ma szans tylko imei?
  • Level 21  
    A czy masz może wiedzę na temat "R-sim 10"? Ja chcę w zasadzie również kartę z UK do niego włożyć lecz inna sieć. Na aukcjach ebay piszą że działa coś takiego.