Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

skoda fabia 1.4mpi 2002r - brak dźwięku przy włączeniu kierunkowskazów

11 Lis 2015 17:27 1419 5
  • Poziom 9  
    Witam serdecznie.
    Kupiłem żonie Skoda Fabia 1.4 mi 2002r mamy kilka problemów otóż brak dźwięku przy włączonych światłach oraz włączonych kierunkowskazach. Światło wewnętrzne nie włącza się przy otwartych drzwiach. Zamek od strony kierowcy działa przy włożeniu kluczyka w drzwi i jeśli zamyka się i otwiera z panelu wewnętrznego. Jeśli jednak zamknięty z pilota zamkną się wszystkie drzwi ale jak się otwiera z pilota otwierają się wszystkie drzwi prócz kierowcy? Jeśli już zamknięty z pilota to z panelu wewnętrznego też nie otworzymy dopiero po włożeniu kluczyka w zamek drzwi. Czy jest ktoś w stanie mnie Naprowadzic od czego mógłbym zacząć nie chciałbym wymieniać pokolei części. Dodam że poprzedni właściciel sam montowal centralny zamek. Za wszelką pomoc z góry dziękuję.
  • Poziom 15  
    zacznij od sprawdzenia wiązki w drzwiach na zgieciu
  • Poziom 20  
    Dwie usterki naraz:
    -głośniczek w desce (zegarach) do wymiany. Będzie klikać i piszczeć.
    -do przelutowania zamek w drzwiach kierowcy.
  • Poziom 9  
    Ma może ktoś zdjęcie tego głośnika. Nie mogłem znaleźć czegoś takiego na allegro. Zamek do drzwi trzeba wymienić czy da się go naprawić?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    misiek1819 napisał:
    Nie mogłem znaleźć czegoś takiego na allegro

To poza allegro świat nie istnieje? To już ogólnosieciowej wyszukiwarki nie można użyć?
  • Poziom 20  
    misiek1819 napisał:
    Ma może ktoś zdjęcie tego głośnika. Nie mogłem znaleźć czegoś takiego na allegro. Zamek do drzwi trzeba wymienić czy da się go naprawić?

http://allegro.plxxxxxxxxxxxx
    teraz moderator da mi po życi za link.
    Nie bierz się za tą robotę, bo:
    -raz: zegary trzeba rozebrać, polegniesz na tym.
    -dwa: z zamkiem też nie dasz sobie rady.
    Zawieź samochód do warsztatu, zrobią, cena góra trzy i pół stówki i masz zrobione.

Moderowany przez Błażej:

Skoro mogłeś znaleźć szukany przedmiot, to i autor może zrobić to sam. A następnym razem będzie, jak się domagasz.